Aktualizacja nie powiodła się


(Lofi008) #1

Zaraz po świeżo zainstalowanym Windows 7 Professional x64 pobranym z MSDN AA:

Wykrył łącznie 9 aktualizacji, z czego 8 pobrało się i wymagało ponownego uruchomienia komputera do ich instalacji a dziewiąta zakończyła się niepowodzeniem. Uruchomiłem ponownie, instalowały się tam jakieś aktualizacje, po czym komputer zresetował się, nastąpiło ładowanie systemu po czym pokazał się bluescreen i reset kompa.

Co w takiej sytuacji zrobić i co mogło być przyczyną tego problemu?


(Piotr Wik) #2

kup vistę, wyrzuć 7 - to szajs :smiley: :smiley: :smiley: sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :smiley:

a na poważnie - napisz jaka aktualizacja nie weszła


(Lofi008) #3

tylko że ja nie wiem co konkretnie z tą dziewiątą aktualizacją się stało - czy została pobrana czy zainstalowana niepomyślnie. A nazwy też niestety nie pamiętam. Nie wiem jak cofnąć aktualizacje bo do trybu awaryjnego też nie bardzo da się wejść, jest napisane że "trwa konfiguracja..." i nie wchodzi dalej do trybu awaryjnego.

Chyba zrobie tak że zainstaluje ponownie tego windowsa, nie będę aktualizował przez około 2 tygodnie tak żeby się utworzyły jakieś punkty przywracania systemu żeby potem w razie tego typu błędów przy aktualizacji była możliwość powrócenia do stanu z przed aktualizacji :smiley:

Nie mam innego pomysłu chociaż i w ten wątpie czy cos da bo przy próbie uruchomienia trybu awaryjnego pokazał się też komunikat że nie powiodła się ostatnia aktualizacja i trwa wycofywanie zmian, potem reset ale bluesreen i tak się pojawił.


(Pangrys) #4

Kryształową kulę oddałem więc nie będę się bawił we wróżkę ... #-o

Odpowiedz na pytania.

Jaki komputer ??

Jaki był kod BSOD ?? Polecam lekturę

Podałeś za mało danych by cokolwiek wyrokować ..

Wrzuć płytkę do napędu i spróbuj skorzystać z Naprawy systemu ...