Aktualizacja oprogramowania telefonu LG

(Daniel10) #1

Mam zamiar zaktulizować androida do wersji 2.3 w swoim telefonie LG przeczytałem instrukcję aktulizowania androida na tej stronie LG i tam pisze Zapisz wszystkie swoje dane na PC (poprzez PC Sync) zanim rozpoczniesz procedurę aktualizacji. skąd mam pobrać to ? Mam telefonie mam dużo gier filmów i zdjęć i nie chce ich usuwać !?

(Qba Lukaszczyk) #2

PC Sync powinno być na płycie w opakowaniu po telefonie.

(Rycho 92) #3

Filmy i zdjęcia trzymasz w telefonie czy na karcie pamięci? Bo jak na tym drugim to tylko ja wypinasz z telefonu i go aktualizujesz. Co do gier dobrze by było jakbyś miał instalki wtedy je kopiujesz na kartę pamięci i resztę wiesz. Jak nie masz instalek to możesz sobie spisać ich tytuły następnie ściągnąć je i zainstalować, bo wszystko to co pozostanie w telefonie stracisz po aktualizacji. Jeśli nie masz karty pamięci to podepnij telefon do komputera jako menadżer plików (jeśli jest taka możliwość) i kopiujesz wszystkie ważne dla ciebie rzeczy do komputera.

(Kamil321) #4

Co do kopii zapasowej aplikacji, może się przydać program Titanium Backup.

(Daniel10) #5

czyli jak mam wszystkie pliki na karcie SD to nie ma potrzeby instalowania PC Sync na komputer ?

(Hitm3n) #6

Jeśli gry masz w plikach wykonywalnych (jeszcze nie zainstalowane), to pewnie masz je gdzieś na karcie SD, więc możesz je później raz jeszcze zainstalować. Ale w innym wypadku - kombinuj, PC Sync aż tak chyba nie wchodzi :slight_smile:

(Shadow645) #7

PC Sync pobierz z neta, zawsze najnowsza wersja oprogramowania, będzie pewniej :slight_smile:

Co do backupów-Kopiujesz wszystkie programy wraz z danymi bezpłatnym Titanium Backup z marketu. Wymaga roota (by zrobic backup musisz posiadać roota, jeśli go nie masz musisz go zrobić- to utrata gwarancji niestety, lecz chyba nie masz wyjsicia na kopie softu z danymi) Jesli Ci nie zależy na danych aplikacji zrób liste apek i zainstaluj je po wgraniu nowego softu, ew. jakimś programem je skopiuj, chyba Astro ma taką możliwość. Kontakty skopiuj na karte sim :slight_smile:

(Gole Kutasy) #8

PC Suite (Sync) pobierasz z http://lgservice.pl/downloads.php?cat_id=2 odpowiednią wersję dla Twojego modelu.