Aktualizacja pakietów d-bus i d-bus-x11

Witam 

mam problem z aktualizacją pakietów d-bus i d-bus-x11 obecnie mam zainstalowaną wersje 1.6.18 pakiety nie chcą się zaktualizować pomimo tego że są już nowsze nie wiem co zrobić . 

Jak dystrybucja?

mint mate 64 bit

A co wypluwa konsola przy akutalizacji?

jeśli chodzi o aktualizacje za pomocą komendy  sudo apt-get update to nie zgłasza żadnych błędów  . Próbowałem reinstalować pakiet 

d-bus-x11 niestety nie udało się i teraz nie chce się nawet zainstalować 

sudo apt-get upgrade

update aktalizuje tylko listę pakietów.

Niestety coś poszło nie tak uszkodziło się środowisko graficzne po zalogowaniu jest tylko czarny ekran próbowałem wgrać inne z poziomu konsoli niestety masa błędów tryb recovery też nic nie dał . Pozostaje tylko przeinstalować chyba że ma ktoś jakiś pomysł

Jakich błędów? Niestety na forum nie ma wróżki, bez jakiś sensownych dokładnych informacji nikt Ci nie pomoże.

błędy pobierania pakietów i repozytoriów nie wiem jak skopiować z konsoli i zapisać do pliku wiem nie bardzo jestem w stanie wkleić tu komunikaty błędów

A może zdjęcie? Masz neta jak próbujesz to wywałać? Możliwe że startując tylko do konsoli system automatycznie nie łączy się z siecią.

polecenie > wynik.txt

Plik znajdziesz w katalogu domowym usera lub roota w zależności z jakiego konta uruchamiana była konsola.