Aktualizacja programu avast

Witam. Mam pytanie -> ma ktos jeszcze problemy z aktualizacja avast’a ??

bo u mnie na 2 kompach jak sie aktulaizuje, to od pewnego czasu wywala błąd i na tym sie konczy ;/ ;/ ;/

Wróżki będą później.

Podaj jaki to błąd w tedy będziemy więcej mogli powiedzieć.

Może nie ten serwer ? Spróbuj innego ;).

Mate121

U mnie baza sygnatur wirusów (plik AVS) - ostatnia kompilacja 2007.04.30 plik 000737-2 bez problemu. Dzisiaj zaktualizował program do najnowszej wersji - Kompilacja Maj 2007 (4.7.1001)- również bez problemu :slight_smile:

Podaj jaśniej - jakiego rodzaju błąd, który “wywala”

Pozdrawiam

Pewni skończyła się licencja (1 rok)

Zarejestruj się ponownie i wpisz nowy klucz

Klik

a wiec na starcie systemu wyskakuje mi dymek ze program avast monitoruje ze może być nie aktulany, choć jest najswieższy ;/ ;/ ;

4e4581c1aa98d7f4m.jpg

poza tym własnie podpiąłem sie do własnej sieci w domu i aktualizacje sciagnałem bez problemu, a dymek nadal wyskakuje ;/ ;/ ;/

Aktualizujesz ręcznie ? - avast winien się aktualizować automatycznie.

Nie podałeś, czy avast zaktualizował program do wersji najnowszej dostępnej od dzisiaj. Gdyby tak było - zaktualizuj jeszcze bazę VRDB - PPM na ikonę avast - VRDB - Generuj teraz VRDB!

Pozdrawiam

jak widac na załączonym wyżej zdjęciu wszystko najnowsze, a ten dymek z centrum zabezpieczeń systemu windows nadal wyskakuje… jak sie **** na tego avast’a to go odinstaluje, choć dobrze mi sie spisuje …

Odinstaluj avast-a, przeczyść rejestr, zainstaluj ponownie najnowszą wersję

Po tym powinno być ok

Wprawdzie nie rozjaśnia to problemu, ale gwoli ścisłości:

gdybyś na screenie pokazał rozwinięty punkt 1 tyczący wersji avasta, zapewne prawdą by było stwierdzenie

ze screenu wynika jedynie, że na ten moment - najnowszą masz bazę sygnatur, co nie jest jednoznaczne z najnowszą wersją programu…

Sprawdź, czy masz zaznaczone pobieranie aktualizacji automatycznie

PPM na ikonę avast - Aktualizacja (podstawowa) - winno być

Baza wirusów - Automatyczna

Program - Automatyczna

Pozdrawiam

Istotnie - tam nie popatrzyłem - przepraszam Mate121 :slight_smile:

Pozdrawiam

@Agaton

Ojj chyba źle patrzysz :slight_smile:

Na screenie z centrum zabezpieczeń jest wszystko napisane

22a9401ef81e88ca.jpg

i nic ;/ ;/ ;/ nadal to samo ;/ ;/ ;/

Tu wina nie leży po stronie avast-u tylko raczej po stronie Centrum zabezpieczeń

zaznacz w opcjach Mam program antywirusowy, który będę monitorować samemu… i po kłopocie