Aktualizacja przeglądarki 8 do wersji 9

Chciałem się dwowiedzieć czy mogę sobie w jakiś sposób zaktualizować swoją przeglądarke Internet Explorer 8 do wersji najnowszej Interrnet Explorer 9 ?

Czy jednak lepiej jest korzystać z wersji Internet Explorer 8 ? Jeśli jednak można zaktualizować przeglądarke ze starszej wersji do nowszej to czy konieczne będzie odinstalowanie wersji IE8 aby później zainstalować IE 9 ? Używam windows 7 Home Premium. Prosze o pomoc w tej sprawie.

IE9 jest już w windows update.

marsellus wallace ale ja niemam windows update i nie zamierzam kupować specjalnie nowego windowsa tylko dlatego aby miec przeglądarke Internet Explorer9. Dlatego pytam czy są jakieś atualizacje z wersji 8 do IE 9 ?

@Darom82

Trochę nie kumam co piszesz. W pierwszym poście piszesz że używasz W7HP a w trzecim piszesz że nie masz windows update i nie zamierzasz kupować nowego windowsa. Weź się ogarnij.

Tak są. Zainstalowanie IE9 z WU bez konieczności odinstalowania IE8

Raczej masz, poszukaj w panelu sterowania :wink:

http://windows.microsoft.com/en-US/inte … wnloads/ie - google, 15s szukania :!:

Nie masz Windows Update? Hmm, ja codziennie sprawdzam, wczoraj “wywąchałem” Internet Explorer 9 na Windows Upd.

No co nowego, to napewno sporo odchudzone menu górne, Tryb Zgodności, i dla mnie szybszy internet [Wi-Fi]. No i kolorowe witryny, w linku about:Tabs [wpisz tam gdzie strony, w sumie pokazuje się na początku] i prawym na stronkę i “Dodaj do witrynę do Menu Start”. Niestety, nadal są problemy z niektórymi stronami. Czcionki kobyły, grafika rozwalona… Ale to rzadkość. Najlepiej przed zgłoszeniem błędu wrzucić “Tryb zgodności” ;). Ogólnie, jeśli według Ciebie inne przeglądarki to śmiecie, to IE 9 w zupełności polecam.

Ale tutaj jest w wersji angielskiej, a ja niechce mieć przeglądarki IE 9 po angielsku tylko po polsku wszystko.

I musze najpierw odinstalować IE 8 żeby zainstalować IE 9 ?

Znalazłem to w panelu sterowania :slight_smile:

Czyli co masz na myśli pisząc zainstalowanie z WU :?: I jak to zatualizować: pliki jednego zmieszać z plikami drugiego :?:

Locked1986 Czyli jednak odradzasz mi instalowanie czy też aktualizacje z IE 8 do IE9 ?

Lepiej pozostać przy swoim Internet Explorer 8 ?

Wchodzisz w odnalezione windows update sprawdzasz czy są dostępne aktualizację zaznaczasz IE9, dajesz zainstaluj i to wszystko.

Po pierwsze to w jaki sposób chcesz całkowicie odinstalować IE8 z Windows 7 - bez szkody dla systemu. Po za tym nie ma potrzeby deinstalacji IE8 z Windows 7 przed instalacją IE9.

Po drugie wejdź na stronę http://windows.microsoft.com/pl-PL/inte … ts/ie/home - pobierz i zainstaluj.

Jakie mieszanie? Po co sobie tym głowę zawracasz?

To jest aktualizacja z niższej wersji do wyższej - instalator sam podmieni odpowiednie pliki, nie ma mowy o jakimś mieszaniu.

Hmm…, To lepiej zrobić tak:

Czy może jednak tak:

Które rozwiązanie jest lepsze, skuteczniejsze ?

Chodziło mi o to, że pliki IE 8 zostaną podmienione plikami IE 9 i wziazku z tym nałożą się na siebie.

Hej,

Bez znaczenia - w jednym i drugim sposobie przeglądarka zostanie zaktualizowana do najnowszej wersji. W przypadku korzystania z Windows Update zaznaczasz aktualizację i tyle - resztę robi system. W drugim sposobie musisz pobrać plik i samemu go uruchomić, sam zaś instalator będzie miał zapewne większy rozmiar niż aktualizacja w WU.

Pozdrawiam,

Dimatheus