Aktualizacja przeglądarki IE 10 do wersji 11


(Darom82) #1

Chciałem się Was zapytać, czy przeglądarką Internet Explorer 10 sama się zaaktualizuje do wydanej nowej wersji Internet Explorer 11 czy trzeba samemu sobie zainstalować wersje 11 na wersje 10 ?


(rgabrysiak) #2

Cześć,

Nie wiem czy IE11 jest już dostepne w Windows Update, jeżeli tak to wystarczy zaznaczyć odpowiednią aktulizację i ją zainstalować.

Ja wczoraj pobrałem plik z IE11 i zainstalowałem samodzielnie.


(Darom82) #3

Chciałem się jeszcze zapytać czy nowej wersji IE 11 filtr SmartScreen ma być włączone (zalecane) czy wyłączone ?


(rgabrysiak) #4

Cześć,

Moim zdaniem lepiej zostawić włączony. Ale każdy może mieć inną opinię, dlatego przeczytaj czym jest SmartScreen i sam podejmij decyzję.


(Darom82) #5

Zastanawiam się jeszcze jaka jest różnica między IE 10 a IE 11 ? bo jakoś nie mogę tego zauważyć i jak dla mnie wszystko jest po staremu jak w IE 10 :slight_smile:


(kokoxD) #6

źódło:http://www.dobreprogramy.pl/Finalna-wersja-Internet-Explorera-11-wydana-w-wersji-dla-Windows-7,News,49174.html


(rgabrysiak) #7

Cześć,

Na zewnątrz raczej żadnych różnic nie ma, wszystkie zmiany zaszły wewnątrz, przeczytaj wpis na blogu IE, opisujący zmiany w przeglądarce.


(Darom82) #8

Chciałem sobie właśnie obejrzeć filmik w postaci “vod” na jednym z portali internetowych i niechce mi w przeglądarce IE 11 pokazywać obrazu filmiku tylko słychać sam dźwięk. Co zrobić, żeby było widać też obraz ? mam nawjnowszą wersje Silverlight i nie wiem czemu tak się dzieje :frowning:

Proszę o pomoc w tej sprawie.


(kokoxD) #9

przeinstaluj dodatek.


(mktos) #10

Wina leży po stronie dostawcy VOD, który rozpoznaje przeglądarkę, a IE11 zmienia identyfikację przeglądarki - przez co ich strona się sypie.


(Darom82) #11

Teraz żadnych filmików vod np. na Onecie nie mogę oglądać :frowning: Jak to zrobić, żeby mi te filmiki działały pod IE 11 ?