Aktualizacja softu Nokia 5310 Express Music

Witam

Zaktualizowałem soft w swojej Nokii 5310 Express Music z wesjii 5.80 do najnowszej 8.32 za pomocą programu Nokia Software Updater. I mam taki problem. Soft w wersji 5.80 był softem zainstalowanym w momencie zakupu telefonu i był po polsku. Po zaktualizowaniu do wersji 8.32 mam dostępny tylko język angielski. Polskiego nie ma, bo sprawdzałem w opcjach telefonu. Użyłem polskiej wersji Software Updetera i soft powinien byc po polsku a nie jest. Dlaczego.? W swojej drugiej Nokii 3110 Classic aktualizowalem też soft do najnowszej wersji i tam jest wszystko w porządku i jest soft po polsku. Ma ktoś jakąś koncepcję? Byłbym wdzięczny

Pozdrawiam

zmień może product code albo może soft jest bez polskiej wersji :wink:

witam mam problem ostatnio zmienialem soft w nokii 5310 na nowszy i wszystko dzialalo ok ale usunolem przez przypadek pliki z pamieci tel z folderu serwise aplication czy cos takiego i po wylaczeniu tel wlacza sie do ustawienia godz i po 3 s resetuje i znowu godz chcialem jeszcze raz wgrac soft ale telefon potrzebuje aktywacji pc sute i nie wiem co zrobic moz macie jakies namiary albo cos? odp

witam mam problem ostatnio zmienialem soft w nokii 5310 na nowszy i wszystko dzialalo ok ale usunolem przez przypadek pliki z pamieci tel z folderu serwise aplication czy cos takiego i po wylaczeniu tel wlacza sie do ustawienia godz i po 3 s resetuje i znowu godz chcialem jeszcze raz wgrac soft ale telefon potrzebuje aktywacji pc sute i nie wiem co zrobic moze macie jakies namiary albo cos? odp