Aktualizacja starej strony HTML

Witam. Nie wiem czy dobrze nazwałem temat, ale do rzeczy.
Dostałem zadanie zmienić coś i dodać na stronie sklepu firmy.
Zrobiłem to wszystko zmieniając kody w Adobe DW CC.
Projekt zapisany wszystko jest jak powinno być, ale teraz jak to zmienić na stronie, jak dodać zaktualizowany projekt. (tego zdania nie muszę chyba szczegółowo tłumaczyć)
Panel administracyjny którego używam i który jest głównym panelem strony to CPanel

Jeżeli tekst jest nie zrozumiały, proszę napisać co mam bardziej szczegółowo wytłumaczyć.

Szablon z Adobe trzeba by chyba pociąć na fragmenty i dopasować pod stary i potem sprawdzić jak działa / wygląda.

Pewnie innym by się przydała informacja na czym jest oparty sklep np. własny silnik, jakieś magneto/prestashop itd.

Z tego co wiem strona była oparta na w3schools

w3school to strona organizacji standaryzującej z tutorialami.

cPanel to do zarządzania serwerem hostingowym a nawet raczej samym kontem klienta, a nie do zarządzania stroną.

Skąd w ogóle miałeś kod żeby edytować go w DW?

Skoro jest to sklep to raczej nie może być oparty o statyczne pliki html więc większość Twojej dotychczasowej pracy na nic się nie zda. Musisz dowiedzieć się lub sam sprawdzić na czym stoi strona, na jakim silniku i w jakiej technologi jest napisana.

Sklep jest zbudowany z gotowych bibliotek z W3 z gotowym formatowaniem CSS i jquery z javascriptem, do tego mój poprzednik własnoręcznie pisał skrypty w javascripcie oraz PHP i tylko tyle wiem. Kod znalazłem w menedżerze plików w CPanel i odtworzyłem w debugerze

No to musisz rozgryźć na własną rękę działanie sklepu, inaczej nie da rady. Najważniejsze to dowiedzieć się czy został zaimplementowany jakiś system templatów i ewentualnie gdzie te pliki siedzą oraz która za co odpowiadają.
Jeśli nie ma żadnego systemu templateów to musisz ogarnąć to w jaki sposób strona jest generowana i gdzie został umieszczony kod html odpowiedzialny za generowanie strony.

W jakim debugerze?

tzn zanim znalazłem w cpanel otworzyłem plik za pomocą DW to najpierw przez wyszukiwarkę otworzyłem stronę sklepu>zbadaj element>debuger i stamtąd pobrałem kod

Zaczynam się w tym gubić.
O jakim pliku w końcu mowa.
Co w końcu otworzyłeś w DW, plik pobrany z ftp czy źródło strony z konsoli www przeglądarki.
Jaka znów wyszukiwarka?

W DW otworzyłem plik html który znalazłem w cpanel w menedżerze plików

Ok, to teraz zdradź jeszcze czemu akurat zdecydowałeś się na ten plik, a nie inny?

Bo plik ten znalazłem pod nazwą “sklep” i otwierając go wyświetliła mi się strona w przeglądarce z całą zawartością sklepu

Nie no poddaje się, nie będę domyślał się jak działa wasz sklep bo szkoda czasu.

Zakładając, że edytowałeś dobry plik i zrobiłeś to dobrze musisz plik ze swojego kompa wgrać i nadpisać plik na serwerze. Możesz to zrobić między innymi przez ten menadżer plików z cpanelu. Gdzieś tam musi by opcja do uploadu plików. Drugi sposób to użyć klienta ftp takiego jak filezilla lub totalcommander i połączyć się z serwerze ftp do którego dane powinny też być w cpanelu, ewentualnie możesz stworzyć nowego użytkownika ftp. W google na pewno znajdziesz wiele tutoriali jak to zrobić. Wystarczy wpisać cpanel how to upload file to server i na pewno znajdziesz instrukcje ze zdjęciami jak to zrobić.

pobrany plik z serwera to po prostu statyczny HTML?

Podaj może adres www tego sklepu?

Nie wiem czy to troll, ale jeśli nie, to proszę cię kolego: nie dotykaj tego kodu i oddaj to zadanie komuś innemu, bo nie masz zielonego pojęcia, za co się zabierasz.