Aktualizacja sterownika dźwięku

(Edzio57) #1

Mam problem gdyż po aktualizacji na win 10 nie działał mi dźwięk zainstalowałem sterowniki ze strony realtek ale nadal nie działał. Potem poszukałem i w menadżerze urządzeń znalazłem sterownik dźwięku kliknąłem "Przywróć sterownik" i wszystko było ok po restarcie komputera. Na drugi dzień włączyłem komputer i dźwięk znowu nie działał wszedłem znowu we właściwości sterownika i przywróciłem go jeszcze raz i działał dźwięk. I tu jest mój problem czy da rade jakoś zablokować automatyczne aktualizowanie sterownika? A może są jakieś działające sterowniki pod win 10. Proszę o pomoc.

(Karol Halinski) #2

Ta wersja sterowników jest działająca. Miałem problem z dźwiękiem od ponad tygodnia do momentu aż rollbackowałem do tego momentu. Nie wiem czemu aktualizuje ci to samo ale ja też przywróciłem sterownik a system sam go nie zaktualizował. 

post-281769-0-14721400-1438554420_thumb.

(adamo000) #3

Ja mam tak samo jak KarolH, u mnie też się nie aktualizuje już sam (chociaż wcześniej miałem podobną sytuację). Instalacja czysta czy update?

(Edzio57) #4

Jeśli ktoś też ma taki problem to dostałem odpowiedź ze strony microsoftu

"Jeżeli sterownik aktualizuje się automatycznie przez Windows Update, możesz ukryć daną aktualizację za pomocą narzędzia:

http://download.microsoft.com/download/F/2/2/F22D5FDB-59CD-4275-8C95-1BE17BF70B21/wushowhide.diagcab "

U mnie na razie działa.