Aktualizacja sterownika grafiki

blad kg
Witam, mam problem z aktualizacją sterownika graficznego nvidii. W załącznikach są screeny mojego problemu i jaką mam karte graficzną. Na stronie producenta sterowniki są z 2015 roku.
Mam laptopa windows 10 64 bitowy.

Dziwne… ja widzę z tego roku.
Masz - http://pl.download.nvidia.com/Windows/442.19/442.19-notebook-win10-64bit-international-dch-whql.exe

2 polubienia

Chodziło mi o producenta Acera, ale zobaczę czy zadziała

ten sam błąd wyskakuje

Zostań przy sterownikach pobranych ze strony Acera, jeśli w ogóle są tam sterowniki dla Windowsa 10?

Niby są dla Windowsa 10 ale w data jest z 2015 roku

Trudno! Taki urok niektórych firm. Acer często modyfikuje na swój użytek sterowniki nVidii i w rezultacie te pobrane wprost ze strony nVidii nie chcą się zainstalować. Sprawa znana od dawna.

Czyli nic się nie da z tym zrobić? Nie ma żadnego rozwiązania?

Według mnie, nie ma. Ale mogę być omylny :laughing:
PS. Dobrze jest aktualizować sam system za pomocą Windows Update. Czasem publikują i polecają zmodernizowane lub nowsze sterowniki.

na bieżąco aktualizuje z Windows Update ale gdy próbowałam żeby mi karte aktualizowało to pisało że jest najnowszy sterwnik zainstalowany więc troche śmiesznie :slight_smile:

To nie tyle śmieszne, co po prostu takie jest zdanie Microsoft’u jako producenta systemu.
Nie radzę “aktualizować” sterowników grafiki “na siłę” (jeśli nie masz z nią jakichś problemów), bo to może się skończyć “ratunkową” :laughing: wizytą na tym forum.

Dobra rzucam to w … Tak czy siak dzięki za pomoc :slight_smile:

1)Jest jeszcze opcja pobrałeś instalacje dla złej wersji bitowej 32 zamiast 64 czy odwrotnie.

2)oraz musisz zwrócić uwage że są 2 typy instalatorów DCH i Standardowe pobierz te standartowe skoro DCH nie działają czy tam odwrotnie.

Nie, to normalne. NV nie wspiera tak długo kart jak AMD, a producenci laptopów robią to jeszcze mniej chętbnie…. Oni Ci mówią “masz złom kup se nowy”, a Ty udajesz greka i nie rozumiesz. :stuck_out_tongue_winking_eye: