Aktualizacja sterownika karty graficznej

Witam. Po zainstalowaniu WinXP z SP2 podczas uruchamiania gier lub chociażby pinballa w momencie przejścia na pełny ekran system się restartuje. Nie mam pojęcia dlaczego, wszystkie sterowniki oczywiście zainstalowałem poprawnie z płyt dołączonych do płyty głównej i karty graficznej (Radeon 9200 Series), poza tym po instalacji WinXP bez SP2 wszystko działa w porządku. Moje podejrzenia skierowane są na sterownik karty graficznej i zwracam się z pytaniem czy jego aktualizacja to dobry pomysł, a jeżeli tak to czy konieczne jest odinstalowanie poprzedniej wersji sterownika? Znalazłem na stronie ATI odpowiedni (tak mi się wydaje:) sterownik dla mojej karty => http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=22264 na stronie tej podany jest także link do Catalyst Uninstaller, czy powinienem go użyć? Aha i jeszcze jedno - lepiej zainstalować Catalyst Control Center Package czy Catalyst Control Center Only?

Bo pewno za stary sterownik do karty grafiki i SP2.

Zrób czystkę po sterownikach Catalyst w systemie i uruchom kartę grafiki na sterze systemowym XP.

Deinstalator

Max wersja Catalyst dla tej karty to wersja 6.5 ,najlepiej użyj bez CCC,jak chcesz mieć z CCC wcześniej przed sterem zainstaluj program NET Framework 1.1

Bez CCC

Ster