Aktualizacja sterowników ATI Mobility Radeon X300-Laptop?

Witam,

nie mogłem znaleźc na forum podobnego problemu.

Mam Laptopa DELL Latitude D610 RAM 1,5 GB wraz z Kartą graf ATI Mobility Radeon X300 64 MB.

  1. Jak mam zainstalowac nowe sterowniki do mojej karty?? Podobno tylko przy użyciu aplikacji: ATI Mobility Modder mogę to zrobć???

  2. Czy jest jakaś możliwość zwiększenia wydajności tej słabiutkiej karty??

Bardzo prosze o POMOC. Temat przeze mnie poruszony jest dla mnie bardzo ważny.

Pozdrawiam

Stare odinstalowujesz, ściągasz nowe, instalujesz.

http://www.searchengines.pl/Sterowniki- … 11243.html

Co do zwiększenia wydajności to wymiana laptopa pomoże, nic innego chyba nie da rady.

Dzięki.

Czy przed instalacją nowych sterowników przy pomocy Mobility Modder.NET stare muszę odinstalowac??

PZDR

Koniecznie i usunąć dodatkowo syf który stare sterowniki zostawią.

Ostatnie może banalne pytanie!

Jaka jest zasadność aktualizacji sterowników?? Czy usprawni to w jakiś sposób działanie mojej grafiki?? Nie mam żadnych problemów z kartą natomiast liczę,że po aktualizacji najnowsza gra, którą zainstalowałem bedzie mi chodziła lepiej. Mylę się ??

Pozdrawiam.

Jaka gra? X300 bazuje na gpu z starego Radeona 9550/9600, a dodatkowo wersje mobilne są słabsze od desktopowych żeby mniej się grzały, jak zainstalujesz to zobaczysz, ale znaczącego skoku się nie spodziewaj.

Aktualizacja sterowników jak i DirectX lekko zazwyczaj poprawia wydajność, ale to są jednostkowe FPS’y, więc jak coś do tej pory Ci się cięło, to raczej nie zrobisz tak, by działało płynnie.

Dzięki za porady…

Chodzi mi o nowego Football Managera 2009 i rewolucyjny tryb 3d(bardzo prosty)podglądu meczyków, co prawada uruchamia się mi tryb 3D ale ODROBINE się przycina i zastanawiam się czy to coś pomoże, a nie chce zrobić gorzej-bo specjalistą w tym temacie to nie jestem.

PZDR

Instaluj i sprawdź, zawsze można powrócić to starszych sterowników. :slight_smile:

Jak bede mógół powrócić do starych/poprzednich sterowników?? nie mam żadnych płytek onstalacyjnych bo to słuzbowy laptop :slight_smile: