Aktualizacja sterowników karty graficznej

Mam laptopa HP Pavilion dv5-1160ew, który ma kartę graficzną GeForce 9600M GT. Sterownik do niej ściągnąłem ze strony HP (według Menedżera urządzeń jest to wersja: 7.15.11.7904). Wszedłem na stronę NVIDIA i niby są tam nowsze sterowniki, ale jest przy nich znaczek BETA. Moje pytanie: Ściągnąć i zainstalować te ze strony NVIDII czy zostawić tak jak jest? Do tej pory miałem kartę graficzną ATI Radeon (na starym komputerze), i tam nie było problemu, a przy GeForce jest trochę inaczej, więc proszę o pomoc.

Przed zainstalowaniem nowych sterowników należy odinstalować starsze. Jeśli tego nie zrobisz to może być niezły bigos. Kiedyś “zaktualizowałem” nie usuwając starych i działy się badzo dziwne rzeczy z Windowsem. Jeszcze lepiej byłoby tylko raz instalować sterowniki w systemie. Pomimio, że zostaną one odinstalowane to często po starych sterownikach pozostaje dużo zbędnych plików które nieraz kłócą się z nowszymi. Jest też jakiś program który niby usuwa wszystkie pozostałości po poprzednych sterownikach nvidii. Teraz nie pamiętam jak się nazywa. Użyłem go kiedyś i w efekcie Windows zupełnie mi się rozłożył i pozostał tylko format.

Pogram do usuwania pozostałości po sterownikach nVidia to: nVidia file remover.