Aktualizacja sterowników

Witam. Może trochę głupie pytanie ale nie potrafię zaktualizować sterowników do karty graficznej. Mam laptopa samsung np350e5c-s05pl i dwie karty amd 7670m i intela hd 4000. Jak włączam minecrafta to jest jakiś błąd z lwjgl i zalecają zaktualizować sterowniki, ale gdy wchodzę na stronę producenta to jedynie tam widzę sw update, próbowałem to zainstalować ale nadal jest ten błąd.  Jeszcze pobrałem amd catalyst. 

http://minecraft-pl.gamepedia.com/Poradniki/Aktualizacja_LWJGL

Zakładasz, że to nie jest wina sterowników ?

Nie mam folderu bin w .minecraft

 

Vide sekcja “Dlaczego aktualizować?” ze strony powyżej Skoro nie ma nowszych sterowników, a nadal nie działa, a problem występuje z konkretną aplikacją, to może warto się nad tym pochylić, hę?

Sprawdzałem wszystkie launchery a na moim drugim kompie wszystko śmiga. Może java 8 gdy próbuję ją odinstalować występuje błąd 25… dalej nie pamiętam. 

A co ma launcher do bibliotek? Albo samego JRE od Adobe? Zadałeś sobie chociaż trud przeczytania podlinkowanej strony?

Jak to “może”? Występuje błąd czy nie? Ktoś wspomniał, żeby ją odinstalować? I czego się właściwie spodziewasz skoro nawet nie zadałeś sobie trudu zapisania całego nr błędu?

Czytałem kilka razy tą stronę co podałeś i robiłem jak piszą, ale bez skutku. 

Wymuszasz aby MC odpalał się na 7670m? Może po prostu próbuje ruszyć na intelu z tego ten błąd?

W AMD Catalyst Control Center mam ustawiony MC na wysoką wydajność.

Problem rozwiązany: podczas pobierania launchera z minecraft.exe utworzył się również folder runtime. W środku były dwa foldery bin i lib. Wystarczyło je z kopiować do folderu roaming/.minecraft.