Aktualizacja Visty-niepowodzenie

Witam.

Mam oryginala viste home.Od jakiegos czasu mam problemy z aktualizacjami do niej.

po prostu ciagle nie moge zaktualizowac wszystkich aktualizacji.

Na wszystkie 11 to niepowodzenie a tylko jedna udana.

a zaczeło sie od KB 942763 i pojawiał sie błąd 80070643 pozniej dla tej samej akualizacji ten błąd zmienił sie na 80004005 i tak juz zostało.

Na pozostałe aktualizacje wyskakuje ciagle błąd 800F0826.

Co robic???

Ustaw sobie aktualizacje na automatyczne. Powinno pomóc. Jeśli nie to format i ponowne podejście…

Aktualizacje sa ustawione na automatyczne i dalej to samo.

Czy konieczny bedzie format??Czy moze jest jeszcze jakis sposób??

Nigdy jeszcze formata nie robiłem,stąd te obawy:)))

przywracanie systemu do stanu sprzed 1 problemowej aktualizacji

lub naprawianie płytką Visty

lub - jak kolega powiedział - format

Ok.sprobuje przywrocic system.Ale moj pierwszy problem z aktualizacja pojawił sie w grudniu a moge przywrócic stan tylko sprzed kilku dni.

Jak powrócić do stanu wczesniejszego??

spisz sobie jakie aktualizacje windows chce zainstalować, wejdź na http://www.vista.pl są tam wszystkie łatki jakie wyszły do visty odszukaj te których niemożesz zainstalować i ściągnij…

Może ręczna instalacja pomoże…

robie recznie i to samo jest.

Pokazuje ze znowu dostepne 11 aktualizacji.

a jak aktualizuje to jest niepowodzenie.

co jeszcze moze pomóć??

a jakiś SP1 instalowałeś (wersje beta,RC)?

Nic takiego nie instalowałem.Od jakies pół roku mam tego kompa a problemy z aktualizacjami pojawiły sie jakies 2 m-e temu.

Moze trzeba kompa jakoś “uzdrowic”.Formata jeszcze nigdy w życiu nie robiłem.Jesli to konieczne to moze z waszą pomoca sobie poradze,ale jesli jest jeszcze jakis sposób na te aktualizacje to prosze o pomoc.

Miałem podobnie. Walczyłem długo aż w końcu reinstalacja (nie czysta instalka) pomogła.