Aktualizacja wersji PHP na serwerze

(piotr.filip.15) #1

Cześć!

Posiadam serwer w WEBD.pl i chcę na nim zainstalować silnik Dolphin w wersji 7.0.6. Wszystkie pliki są już na serwerze, lecz gdy próbuję odpalić instalację to wyskakuje mi błąd:

Szukałem w Google instrukcji co do aktualizacji wersji PHP i znalazłem informację, że do pliku .htaccess muszę dodać to:

Zrobiłem tak, jak kazali, lecz wyskakuje Internal server error.

Nie wiem co mam zrobić, nie chcę za bardzo kombinować żeby czegoś czasem nie zepsuć. Proszę o pomoc.

(Copycona) #2

Kompletną informację znajdziesz w:

Moje konto - Pomoc:

4. Problemy dotyczące funkcjonowania serwera www + PHP

- Jaka wersja php jest zainstalowana domyślnie na serwerze i czy mogę skorzystać z wersji PHP5 ?

link: https://webd.pl/my-account/help/4/45#odp

(piotr.filip.15) #3

Okej, dzięki, coś tam dalej ruszyło. Ale nadal mam problem... Wyskoczył mi komunikat o treści:

Wiem, jak to wyłączyć. W pliku php.ini. No ale przeszukałem wszystkie katalogi na FTP i nie mogę znaleźć tego pliku...

EDIT:

Problem rozwiązany, temat można zamknąć.

(OtherCoder) #4

Sorry ale muszę Cię od razu ugasić darowałbym sobie stawianie delfinka na sheradzie tym bardziej na webd.pl przy kilu userach zablokują Ci konto za Cpu usage nie mówiąc o tym że większość opcji skryptu po prostu tam nie zadziała ze względu na ograniczenia serwera które w webd.pl są dość uciążliwe.