Aktualizacja win 7 do win 10

Mam zamiar zrobić aktualizację do win 10. Mam pytanie, jak już będę miał 10 to przy aktualizacjach 10 zaktualizuje się do Threshold 2 czy też nie. Ostatnio dużo pisze się o tym Threshold 2. A jeżeli tego Threshold 2 nie będzie to jak jak to zrobić.  Zresztą na początku miałem win 10 ale po licznych błędach (sterownik ekranu) wróciłem do win 7 i mam nadzieję że różne poprawki wyeliminują ten problem.

 

Jeśli dopiero teraz przeprowadzisz aktualizacje Win 7 ->Win 10 to otrzymasz najnowszą wersję bez potrzeby dodatkowej aktualizacji.

Wersja “Threshold 2” jest pełnoprawną wersją instalacyjną systemu, możesz ją ściągnąć i nagrać na płytkę i z niej uruchomić instalację/uaktualnienie.

Gdzieś czytałem że aktualizacja będzie do pierwszej stabilnej wersji czyli 10240 (o ile dobrze pamiętam).

“Gdzieś” - bardzo precyzyjna informacja.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości: napisałem powyżej - ściągasz najnowszą i instalujesz na czysto lub jako uaktualnienie najnowszą.

Oto mi chodziło, dzięki za odpowiedź. 

Zerknąłem na ten link i nie bardzo wiem co mam wybrać Windows 10, Windows 10 KN, Windows 10 N, Windows Single Language, no i czy będą po polsku. Obecnie mam Win 7 Pro.

Zadałeś sobie “trud” wyboru jakiejś opcji? Dalej jest wybór języka systemu.