Aktualizacja Windows 11 22H2

Mam pytanie do kolegów. Posiadam Lenovo IdeaPad 330 i w/g informacji przy sprawdzaniu zgodności z instalacją do Windows 11 wynika że NIE ! a nie wiedzieć czemu uaktualniłem 10 do 11 i wszystko działa ale teraz nie widzę możliwości uruchomienia tego cudu 22H2 czy ktoś może udzielić podpowiedzi w tym temacie?

Wejdź do Ustawień, potem „Informacje” i poszukaj info o wersji. Być może masz już 22H2.

Szybciej i wygodniej: wciśnij klawisze WIN + R, wpisz „winver” i enter.

Panowie sprawdzałem mam wersję 21H2. Kiedyś coś podobnego aktualizowałem w Windows 10 tylko nie było to jeszcze oficjalne. Pewnie będę jeszcze czekać bo próbowałem Opcji Media Creation Tool ale jak pisałem wyskakuje mi że mam ,zły komputer" :smile: -)) Poczekamy bo jak na razie wszystkie opcje działają, chociaż nie wiem jak przy grach ale nie gram to nie wiem.

Pobierz iso ze strony Microsoftu;
Zamontuj;
Uruchom plik „Setup.exe”;
Zobacz.

Nie wiem czy dobrze pojmuję, pobrać obraz Windows 11 22H2 iso? a jak cos nie pójdzie… Ja aktualizowałem 10 i trochę mimo swego wieku mam strach.

To nie kombinuj. Może wskoczy z Windows Update samo…

Jak masz IdeaPad 330 z Ryzenem, to procedura aktualizacji wygląda tak jak na poniższym filmiku:

WU sprawdza konfigurację sprzętową i nie zaktualizujesz systemu, jak jej nie spełnia wymagań.

u mnie na niewspieranym laptopie aktualizacja wskoczyła :slight_smile:

Ale z Windows 10 na 11 czy losowa na 11 21H1?

Z 11 po czystej instalacji :slight_smile: