Aktualizacja Windows 7 do windows 10

Witam posiadam windows 7 home 64 bit system postawiony na świeżo zarezerwowałem aktualizacje do windows 10 ,ale chciałbym już z niego korzystać. Pytanie czy jak teraz zaktualizuje windows 7 do windows 10 TP to zaktualizuję mi się on do wersji finalnej? czy znów będę musiał instalować windows 7 żeby mieć finalny windows 10 ?.Jak dokonać czystej instalacji? sterowniki do karty graficznej nvidia już wyszły pod windows 10 zostaje mi tylko czekać na sterowniki od karty dźwiękowej creative mają być na początku sierpnia.

 

Pozdrawiam.

Na Windows 10 stabilnie działają te sterowniki dedykowane dla Windows 7/8/8.1. Używałem ich jak jeszcze testowałem ten system. Nie było żadnych problemów. Jakby co, moja karta dźwiękowa to Creative   Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro.

dzięki za info akurat mam identyczną kartę :wink:

A czy po aktualizacji do 10 wszystkie sprzęty działają od razu prawidłowo na sterownikach z poprzedniego windowsa czy też trzeba je zainstalować samodzielnie ?? Druga sprawa czy zainstalowane gry,programy działają po aktualizacji ?? 

Ja jakiś czas temu aktualizowałem Windowsa 8.1 do W10 i z mojego doświadczenia wiem, że programy, które używam, działały i działają prawidłowo, jak i kilka gierek działa świetnie. Pamiętaj, że jest to wersja testowa W10 a oficjalnego wydania W10 możemy spodziewać się 29 lipca br. Co do sterowników, pozostały z poprzedniej wersji windowsa, więc ja nie musiałem bawić się w aktualizacje, czy instalację sterowników.

Ok dzięki za odpowiedz 

No niestety nie dokońca. HP ProBook 6455b (wersja AMD) i są problemy. Sterowniki spod Win7x64 nie chcą śmigać (grafika, chipsety i kilka innych). Komunikat Windowsa10: instalator nie jest obsługiwany w tym systemie.

Mam aktualnie ten system w najnowszym testowym buildzie na moim stacjonarnym komputerze + ta karta dźwiękowa i działa. Bez problemu mi się zainstalowały te sterowniki co mam na płycie i chodzą naprawdę stabilnie. Piszę co widzę, a widzę, że działa.

Po prostu sterowniki z poprzednich wersji Windowsa, będą działać stabilnie na W10.