Aktualizacja windows 8 do 8.1

(Niebieskiszatan666) #1

Witam. Mam problem taki, że jak chcę zaktualizować windowsa 8 do 8.1 to mówi mi żeby zainstalować najnowsze aktualizacje z windows update. Wszystko OK, ale gdzy wchodzę do windows update (z metro i panelu sterowania) to się zacina i już tak 2 godziny. Jak pominąć aktualizacje?

Od razu mówie nie mogę żądnego tricku z pobraniem iso z Microsoft, ponieważ wyskakuje "Nie można nawiązać połaczenia".

W załączniku macie screena ze sklepu:)

Z góry dzięki!

post-276878-0-10525400-1428160428_thumb.

(dgm.roger) #2

pobierz narzedzie do rozwiazywania problemów z windows update 8/8.1  i uruchom a przede wszystkim to jak urzywasz Avasta to odinstaluj go na czas aktualizacji bo z nim jej nie zainstalujesz. I spróbuj jeszcze raz zainstalować aktualizacje.

(ponton.z) #3

To znaczy abyś pobrał wszystkie aktualizacje do systemu, a dopiero rób aktualizacje do 8.1 :slight_smile:

(tosiekbu) #4

Ja miałem taki przypadek że pomimo zainstalowania wszystkich aktualizacji , nie było możliwości podniesienia do 8.1 skorzystałem wtedy z

http://www.dobreprogramy.pl/Potrzebujesz-nosnika-instalacyjnego-Windows-8.1-Microsoft-znacznie-ulatwil-jego-przygotowanie,News,59080.html

tylko pytanie czy kiedykolwiek na tym kluczu chociaż raz przeszedł bezproblemowo update do 8,1

(ponton.z) #5

Bez problemu powinno się zainstalować jak są wszystkie aktualizacje.  Tylko może być potrzebna ponowna aktywacja.  Jak dobrze pamiętam był problem tylko z sterownikami Intela lub Nividy, które było trzeba odinstalować lub aktualizować.