Aktualizacja windows 8 do 8.1

Witam. Mam problem taki, że jak chcę zaktualizować windowsa 8 do 8.1 to mówi mi żeby zainstalować najnowsze aktualizacje z windows update. Wszystko OK, ale gdzy wchodzę do windows update (z metro i panelu sterowania) to się zacina i już tak 2 godziny. Jak pominąć aktualizacje?

Od razu mówie nie mogę żądnego tricku z pobraniem iso z Microsoft, ponieważ wyskakuje “Nie można nawiązać połaczenia”.

W załączniku macie screena ze sklepu:)

 

Z góry dzięki!

post-276878-0-10525400-1428160428_thumb.

pobierz narzedzie do rozwiazywania problemów z windows update 8/8.1  i uruchom a przede wszystkim to jak urzywasz Avasta to odinstaluj go na czas aktualizacji bo z nim jej nie zainstalujesz. I spróbuj jeszcze raz zainstalować aktualizacje.

To znaczy abyś pobrał wszystkie aktualizacje do systemu, a dopiero rób aktualizacje do 8.1 :slight_smile:

Ja miałem taki przypadek że pomimo zainstalowania wszystkich aktualizacji , nie było możliwości podniesienia do 8.1 skorzystałem wtedy z

 

http://www.dobreprogramy.pl/Potrzebujesz-nosnika-instalacyjnego-Windows-8.1-Microsoft-znacznie-ulatwil-jego-przygotowanie,News,59080.html

 

tylko pytanie czy kiedykolwiek na tym kluczu chociaż raz przeszedł bezproblemowo update do 8,1

Bez problemu powinno się zainstalować jak są wszystkie aktualizacje.  Tylko może być potrzebna ponowna aktywacja.  Jak dobrze pamiętam był problem tylko z sterownikami Intela lub Nividy, które było trzeba odinstalować lub aktualizować.