Aktualizacja Windowsa XP Home Edition Do XP Profesional

Witam :-). Mam taki problem, a mianowicie posiadam legalnego Windowsa XP Home Edition a chcę go zaktualizować do XP Professional ;). Czy istnieje taka możliwość, a czy jeśli tak, to jest to legalne :?:. A co z kluczem, bo wydaje mi się, że chyba będę musiał podać klucz z XP Home :-(. Proszę o pomoc :-).

nie jest to legalne, ponieważ nie kupiłeś wersji pro.

Domo2010 , W jakim celu chcesz zmieniać wersję systemu? Wizualnie nic się nie zmieni, funkcje, które posiada dodatkowo wersja prof nie są potrzebne użytkownikowi domowemu.

… ale kiedy kupi odpowiednią paczkę - to będzie to i legalne i możliwe.

Chcę zmienić, ponieważ w Home mam utworzone konto administratora,na którym go użytkuję ale jest z nim następujący problem: Gdy pobrane przeze mnie programy i chcę go zainstalować wyskakują oto takie komunikaty: Aby przeprowadzić instalacje tego programu, użytkownik musi być zalogowany z uprawnieniami administratora :-D. Tak działają poniektóre programy, a i nawet gry. Czy da radę coś z tym zrobić :?:.

Na pewno upgrade wersji nie jest rozwiązaniem takiego problemu. A co jest rozwiązaniem ? Sprawdzenie poziomu uprawnień, zabezpieczeń itp. Choć osobiście podejrzewam, że ktoś nałożył ograniczenia na twoje konto…