Aktualizacja WordPress'a zablokowała dostęp do wp-admin

Szanowni Weterani,

Pierwszy raz spotkałem się z takowym problemem. 
Miałem do zaktualizowania 14 wtyczek i 1 aktualizację WordPress’a do wersji podajże 4.6.1.
Po aktualizacji dostęp do witryny jest niedostępny. Wyświetla się następujący błąd.
W sumie możesz sprawdzić sam: http://jaktodaleko.pl/wp-admin

 

 

Z góry dziękuję za zaangażowanie i wszelką pomoc. 
Jakim8888

Zrób kopie całości tego co masz w tej chwili, ściągnij aktualną wersje wordpressa i podmień zawartość folderu wp-includes na tą z pobranej wersji. Ogólnie przed aktualizacją czegokolwiek powinno się wykonać kopie serwisu (baza danych, katalog wp-content oraz plik wp-config.php).

Się robi SZEFIE!

Kopię zrobię za kila godzin, gdyż teraz nie mogę. Możliwe jest to od 23:00 - 7:00. 
Moja strona waży ~1gb. Jakim cudem…>?!< To błąd? 

Dam znać, co wyszło! 
Fizyda dzięki za szybką odpowiedź!

Pozdrowienia z Chin!

 

Kopie taką ręczną na swój dysk powinieneś móc zrobić w każdej chwili. Co do objętości strony to faktycznie baardzo dużo.

Z tego co widzę masz hosting na linuxpl.com. Tam kopie zapasowe strony tworzą się same, zapewne możesz cofnąć stronę do poprzedniego stanu.

 

Z tego co czytam w internecie rozwiązaniem tego problemu jest usunięcie pluginu W3 Total Cache z wordpressa.

@Fizyda, na Linuxpl.com da się zrobić kopię (backup) uczyniłem to wczoraj w nocy (waży ponad 800 mg) jednak nie da się tego ściągnąć na dysk. Jest to kopia w chmurze i zawala mi teraz miejsce na 2 gb serwerze z czego pozostało do wykorzystania jeszcze 200 mg. Jednak to najmniejszy problem. Będę musiał przejrzeć, dlaczego strona tak dużo waży. :frowning:

Jeśli chodzi o automatyczne kopie, to kompletnie nie mogę tego znaleźć w panelu administratora. Chyba czegoś takiego nie ma. Chociaż za 1h napiszę do obsługi, może coś poradzą. 

 

@jakubgross, skopiowałem pliki W3 TC (backup), następnie usunąłem manualnie z serwera FTP, folder PLUGINS. 

rezultat:
 

 

@Fizyda, poczyniłem kroki, które poleciłeś wyżej. Błąd nadal ten sam. :frowning:

Mi chodziło o kopie którą musisz zrobić sam, w tedy możesz wszystko pobrać. Jeśli chodzi o problem to trzeba by sprawdzić czy wszystko się zaktualizowało, ogólnie błąd jest dziwny bo brakuje mu funkcji która jest domyślną funkcją worpressa. Źle też wyłączyłeś plugin, więc taki test niewiele mówi.

Napisałem do Linuxpl.com, chłopaki w ciągu 5 minut rozwiązali problem. 
Wyłączyli ręcznie plugin W3 TC. A tak na marginesie jak ręcznie wyłącza się plugin? :smiley:

Najprościej zmienić nazwę katalogu w którym są pliku pluginu, znajdziesz je w wp-content\plugins i tutaj trzeba zmienić nazwę odpowiedniego folderu w którym jest dana wtyczka. Nazwy zazwyczaj są zbliżone do nazw pluginów więc nie powinno być problemu z ich identyfikacją.

Fajnie, że problem rozwiązany, ale co do kopii wordpressa to najlepiej pobierz plugin i rób sobie backupy na dysk internetowy. Tam masz dużo miejsca. [emoji14] Powodzenia w blogowaniu.