Aktualizacja wtyczek, wirusy i problem z filmikami online

Witam, od pewnego czasu mam taki problem. Mianowicie mój PC to już stara maszyna, która wymagała aktualizacji. Wziąłem się wreszcie za to bo wyskakiwały mi komunikaty o konieczności zainstalowania i aktualizowania przeróżnych wtyczek (głównie wszystkie Adobe). I teraz a raczej do tej pory mam taki problem… Gdy załączam film na youtube (który poprzednio prosił właśnie o aktualizację wtyczki Adobe) zaczyna się buforować film ale bardzo wolno tj. pasek przebiegu filmu się przesuwa ale buforowanie go nie przegania tak jak powinno to wyglądać. Następnie film stoi i buforowanie też. Gdy próbuję sam przesunąć pasek przebiegu w jakieś dowolne miejsce np. w środek trwania filmu… film łąduje się do końca i nagle pasek znajduje się na końcu - koniec filmu. Podsumowując nie idzie odtwarzać filmów bo te ładują się tylko przez parę sekund a po przewijaniu filmów te się wyłączają/kończą.

Zamieszczam raport Extras z OTL:

http://wklej.org/id/949719/

Z racji tego, że znacie się na tej czarnej magii to bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

masz stary IE6,SP2,jave ,stary flash AcitveX i Plugin co naraża cię na złośliwe oprogramowanie;[i do tego pewnie jeszcze niezaktualizowany office;]

Antywirusy instalowałeś wszystkie po kolei?:smiley:

według mnie masz raczej zainfekowany system.

przeskanuj MBAM i darmowym skanerem kasperskiego.

Pokaż też OTL.txt

Zrobiłem skan Malwarem i znalazło 6 obiektów: Trojan.Agent, Hack Tool.Patcher, Worm. Autorun. Wszystkie znalazły się w pliku WINDOWS/system32/CA2672. Niestety Malware próbował je usunąć bezskutecznie i umieścił je w kwarantannie. Jeżeli chodzi o IE6 to nie używam, SP2 faktycznie domaga się zmiany ale czy aktualizacja PlugIn i flash Active X doprowadzi do tego, że będzie można oglądać filmy online (bo nie tylko o youtube chodzi)?

Wysłąłbym raport OTL, który wczoraj zrobiłem ale nie idzie go ani wkleić na serwerach typu Wklej org i wklej to itd. Nie mogę też go wkleić do wiadomości jako Code czy Quote bo internet myśli i myśli po czym wyskakuje błąd strony. ;/

oiongr.k ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.