Aktualizacja XP HE SP2 na SP3

Witajcie, podobno miało być tak, że dostanie się automatycznie łatę i do dziś nie otrzymałam.Wiecie może dlaczego.

Niewiem dlaczego, ale jak chcesz mieć SP3 to zainstaluj ją stąd.

Mam Windows Update,które aktualizuje(łaty) kompa. Mówi mi on jednocześnie , że mam zainstalować nową wersję z identyfikacją orginalności. Mam orginalne wersje WIN i Ofice to po co mi ta nowa wersja tym bardziej ,że jest ona podobno nie odinstalowalna, czyli niejako przymusowa nie pozwalająca na decyzję userowi kiedy uzna ją za nie potrzebną odinstalowanie. Może to jest przyczyna braku SP.

Jak zainstalujesz Sp z linku, który Ci podałem to potem możesz go wywalić (SP) z dodaj\usuń programy.

No właśnie SP można odinstalować a te aktualizacje( niejako przymusowe) dot. oceny orginalności niedają się odinstalować.

Dzięki za link, ale tam znalazłam odsyłacz do WIN UPdate. Jak dlugo może się to ściągać przez neostradę 512

Czy KIS 8.0.0.357może blokować pobranie SP3 do WIN XP HE?

Nie, ale ogólnie chyba może blokować pobieranie plików.Miałem tak tylko że w NIS. Wystarczyło dodać przeglądarke do zapory (żeby zezwalał).

czasem bywa że i ustawienie w właściwościach nie pomoże do odblokowania pobirania plików i trzeba odinstalować na ten czas :slight_smile:

przed instalacją SP3 kreator prosi o zrobienie kopii systemy czym się to różni od kopi rejestru