Aktualizacja z 1809 do 1909

Próbowałem zrobić aktualizację, ale pojawia się błąd. Ktoś może ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Windows 10 Pro, który jest zainstalowany na maszynie wirtualnej w VirtualBox 6.0.18.

Poodłączać wszelkie dyski i pendrive na USB w maszynie?

Może ktoś sprawdzi czy kod błędu nakierowuje na konkretniejszą przyczynę (inną niż uszkodzony Windows 10 wydanie 1809).

Spróbuję jeszcze raz zrobić aktualizację. Nie mam żadnych dodatkowych dysków oprócz Guest Additions CD, które to przed chwilą odpiąłem.

Użyj asystenta aktualizacji aby wymusić aktualizację
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

1 polubienie

Próbowałem za pomocą MediaCreationTool, ale nadal nie pomogło. Po ponownym uruchomieniu maszyny system wycofał zmiany.


Zainstaluj po prostu od nowa system stawiając najnowszą jego kompilację.

1 polubienie

Sprawdź czy czysta zachowuje się OK?

1 polubienie

Jeszcze sprawdzam za pomocą narzędzia, które podał silvver. Jeśli nie zadziała wtedy spróbuję zainstalować system od nowa.

Sidkwa
krystian3w

Wydaje się, że Windows 10 Update Assistant podany przez silvver pomógł, ponieważ system został zaktualizowany. Co prawda jest jeszcze dostępna jakaś opcjonalna aktualizacja Cumulative Update for Windows 10, ale na chwilę obecną nie będę jej instalował. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnych problemów z systemem, zobaczę jak będzie się sprawował :slight_smile: Dziękuję za pomoc przy okazji życzę wesołych i zdrowych świąt.

version