Aktualizacja z 8 do 8.1 - spadek fpsów w CS 1.6

Witajcie,

po aktualizacji systemu z windows 8 do windows 8.1 dostałem nagły spadek fps-ów w grze Counter-Strike 1.6. Teraz mam ich praktycznie tyle, co nic, bo jakieś 11 na serwerze, ale przed było 100 przez cały czas ;_;

 

Mam csa od około dwóch lat na steamie, wcześniej nie było takich problemów. Rozmawiałem z kumplem, który powiedział mi jedynie, że aktualizując nie zwróciłem uwagi na jakiś ukryty dysk, kurczę… 

W cs:go jest nawet w porządku, choć nie jest też najlepiej, bo mój sprzęt nie pozwala mi na zbyt wiele. No, ale nie o tym teraz. Co mogę zrobić, żeby klatki wróciły do normy? Mieliście podobne problemy? Jeżeli tak, to chociaż mnie nakierujcie. Nie wierzę w to, że nic nie można zrobić, a szkoda…  tongue.png

 

 

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Trzeba było od razu, że to laptop…

 

Podaj pełny model :stuck_out_tongue:

 

Ostawiam, że trzeba zainstalować nowe sterowniki do zintegrowanego intela i nvidii, żeby  na 8.1 znowu zaczął Nvidia optimus działać bo pewnie Ci gry na intelu odpalają zamiast na 720m :stuck_out_tongue:

http://prntscr.com/5o023x

Chciałem model laptopa, ale dobra…

 

Odinstaluj sterowniki od karty nvidia.

Odinstaluj sterowniki od karty intel.

 

RESTART KOMPA

 

Pobierz 1 - KLIK

Pobierz 2 - KLIK

 

Zainstaluj 1.

RESTART

Zainstaluj 2.

RESTART

 

Zdaj relację :stuck_out_tongue: