Aktualizacja z android market do google play

Być może jest to chwilowy błąd googla spowodowany dużą liczbą prób uaktualnienia tabletów z biedronki.

A mianowicie: tablet goclever tab a73 posiada androida w wersji 2.3* z wgranym jeszcze starym android marketem. Sam się nie aktualizuje, jedyne co widać to w android market, w zakładce moje aplikacje widać napis “rozpoczynanie pobierania” dla usługi google search.

Tu pytanie, czy jest to spowodowane wadą tabletu, czy chwilowym failem ze strony części serwerów googla?

Dodam jeszcze, że całkiem niedawno samsung galaxy S sam mi sie zaktualizował do google play.

Ma ktoś aktualnie taki problem, albo zna jego rozwiązanie?

Zrób Wipe. Serwery chodzą.

Już robiłem. Nadal to samo. :frowning:

Może to Cię oduczy kupowania tabletów w Biedronce.

Ściągnij paczkę gappsów od CM7, weź z niej Vending.apk i adb pushuj do /system/app

nic z tego nie rozumiem

Edit:

z nudów zrobiłem jeszcze jeden reset do ustawień fabrycznych. Teraz nie mogę się zalogować do konta google. ](*,)

Wspaniała wzniosła teoria, ale niestety się spóźniłeś bo Noble już rozdawali!

Poczekaj z tym AM, jeśli działa, można pobierać i instalować aplikacje to w czym problem? W końcu samo się zaktualizuje. Ja na CM mam stary market, wszystko działa…

Jak nie możesz się zalogować no to niestety… albo do skutku się próbuj logować albo wipe (też do skutku)

Ewentualnie wgraj na nowo androida.

Taaa a co ma piernik do wiatraka???

Tak się składa że mam dwa telefony Samsunga Ace i Gio na Ace sami mi zaktualizowało na Gio jeszcze nie. I się tym nie przejmuje bo jak narazie to to samo tam jest.

U mnie po wejsciu w android market jest napisane: brak zgodnej zawartości w usłudze android market.

A google search nadal “rozpoczynanie pobierania”

PS. za którymś razem w końcu zalogowałem się do konta google.

Zaczynam podejrzewać, że to wina ich serwerów.

Możesz też spróbować pobrać Google Play STĄD -> wrzuć na kartę pamięci i zainstaluj.

Trochę się dziwie, że ci nie działa bo Google Play i Android Market (jako aplikacja) to to samo ;|

Instaluje to, a po chwili wyskakuje : aplikacja nie zainstalowana. Wszystke procesy wylaczylem przed instalacja.

Edit: nie będę się już w nic bawił. Oddaje na gwarancję!

Chcesz się ze mną kłócić kto lepiej zna się na Androidzie?

U mnie samo się aktualizuje do nowej wersji na starszym Androidzie 2.2 na telefonie.

Czy jako naprawdę na gwarancji przyjmą to nie wiem. Przecież tablet działa poprawnie.

a masz pewność że nowsza wersja Marketu/Google Play jest wspierana przez Twój sprzęt… ? aplikacje normalnie się instalują z Marketu ?

jedyne co zaradzić to wgrać jakiś inny ROM nie producenta,

Na mój telefon z Andkiem 2.2 od roku nie wychodzi aktualizacja systemu od producenta, ale Google Play nadal się aktualizuje. Więc to chyba zbytnio wersja sprzętu nie ma znaczenia.

No tak pół biedy z telefonami które trudno uwalić, ale jakiś tani tablet może się stać kafelkiem na podłogę.

To nie jest kwestia tego czy producent aktualizuje system tylko czy urządzenie jest zatwierdzone przez google do legalnego korzystania z marketu. Jak myślisz czemu tanie chińczyki z allegro nie mają standardowo dostępu do marketu? Teraz już wiesz.