Aktualizacja z Office 2010 Prof BOX do 2013 - czy WARTO?

Witam

ze względu na potrzeby mojej niewielkiej firmy zakupiłem ostatnio Pakiet Microsoft Office 2010 Professional BOX PL (warunki licencyjne opisane na stronie http://www.licencjemicrosoft.pl/269-14686_Microsoft-Office-2010-Professional-BOX-PL).

Ze względu na typ pracy oraz kwotę jaką wydałem za pakiet zależy mi na dwóch funkcjach pakietu:

  • 1 użytkownik / 2 komputery (Prawo do zainstalowania dodatkowej kopii Offica na urządzeniu przenośnym - laptopie),

  • Możliwość przenoszenia licencji (poprzedni komputer spalił się, posiadał oprogramowanie w wersji OEM - dlatego zmuszony byłem zakupić nowy pakiet)

Jako że zakupiłem pakiet w okresie obowiązywania promocji zastanawiam się nad jego darmową aktualizacją do wydania 2013.

Nie jestem w stanie znaleźć informacji czy wraz z aktualizacją nie stracę cech pakietu na których mi najbardziej zależy (2 stanowiska pracy w ramach pojedyńczej licencji, możliwość przeniesienia licencji na inny sprzęt) oraz czy jeśli dokonam aktualizacji a nowy office nie spodoba mi się - będę mógł wrócić do wersji 2010 (odinstalowując oczywiści wcześniej wersję 2013).

Proszę o informację w tym zakresie - najlepiej z odnośnikami do stosownych stron z licencjonowaniem.