Aktualizacja z visty na win 8

Witam

Z gory przepraszam jesli cos takiego juz bylo, szukalam wszedzie i dalej nie mam co do tego pewnosci, wiec prosilabym o wytlumaczenie mi jak dziecku.

Otoy mam win viste ultimate ktora mi strasznie nie odpowiada wiec chce sie przesiasc na win 8. Mialam zamiar pobrac aktualizacje ze strony microsoftu ale najpierw chcialabym wiedziec jak to bedzie pozniej wygladalo jak bede chciala postawic system na nowo. Czy pozniej bede mogla zrobic czysta instalke systemu czy tylko jakas nakladke?

Jeżeli użyjesz ‘Asystenta Uaktualnienia do Windows 8’ będziesz miała do wyboru aktualizację teraz (chociaż nie wiem czy można to zrobić z poziomu Visty), oraz możliwość nagrania obrazu systemu (ISO) na płytę DVD którą wypalisz oraz później zainstalujesz na czysto.

Dzięki. Tylko do tego jest potrzebny program ktorego nie mam, szukalam ale darmowe wersje ktore znalazlam maja ograniczenia np do pojemnosci zwyklej plyty cd, a ja bede potrzebowac dvd…a dla wypalenia jednej plytki nie oplaca mi sie kupowac programu. Moze ktos poleci program ktorym dam rade to zrobic?

Na Vortalu jest dostępna darmowa wersja Ashampoo Burning Studio. Jest to darmowa wersja i na pewno nagrasz dzięki temu programowi obraz ISO na płytkę DVD :slight_smile:

CDBurnerXP

Ashampoo Burning Studio 2012

BurnAware Free

ImgBurn