Aktualizacja zatacza koło

Aktualizacja zabezpieczeń programu Microsoft XML Core Service 4.0 z dodatkiem Service Pack 2 dla komputerów z procesorem x64

 

Instaluje się na nowo przy każdym wyłączeniu komputera.

Jak można by to zatrzymać ?

 

 

Cześć,

 

Tak możesz wyłączyć aktualizacje automatyczne:

Panal sterowania --> System i konserwacja --> Aktualizacje automatyczne --> Wyłącz Aktualizacje automatyczne --> OK.

Jeżeli cały czas tylko Aktualizacja zabezpieczeń programu Microsoft XML Core Service 4.0 z dodatkiem Service Pack 2 dla komputerów z procesorem x64 to wybierz trzecią opcje: Powiadom mnie, ale nie pobieraj ani nie instaluj aktułalizacji automatycznie. Po wybraniu tej opcji wybierzesz wszystkie aktualizacje oprócz tych zabezpieczeń do programu Microsoft XML Core Service 4.0.

 

Pozdrawiam, :slight_smile:

jakubgross

rozwiązanie tymczasowe (do następnego uruchomienia aktualizacji) ,bo przecież ich nie wyłączę na stałe:)

tylko ta aktualizacja się nieaktualizuje jak można tak powiedzieć ,inne przy okazji tej poszły normalnie a ta od wczoraj zainstalowała się już 7 razy.

Przecież napisałm:

ale pozostała tylko ta :stuck_out_tongue:

i chodziło mi oto by jutro, pojutrze , po po…i tak dalej się nie włączała .

No to odznacz ją i nie instaluj.

Bez niej komputer też będzie działał.

Jeżeli to by była jakaś systemowa poprawka to najlepiej zainstalowac, ale taką to możesz sobie darować. :slight_smile:

czyli mam zrezygnować z automatycznych aktualizacji i cały czas sam monitorować aktualizację i tą odznaczać ?

bo ona się instaluje za każdym razem jak wyłączam komputer ,teraz też już czeka na instalację :stuck_out_tongue:

Odznacz tą Aktualizacja zabezpieczeń programu Microsoft XML Core Service 4.0 z dodatkiem Service Pack 2 dla komputerów z procesorem x64.

Jeżeli będzie więcej aktualizacji to tą też odznacz. :slight_smile: Inne możesz spokojnie instalować.

Ok

Jeżeli tylko tak można to zatrzymać to dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Nie ma za co. :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

odznaczyłem żeby nie instalował, wyłączyłem komputer…uruchomiłem i "pokazuje że ważna aktualizacja jest gotowa do zainstalowania " czy ona cały czas może się sama aktywować?

Zainstalowała się kilka razy ta sama aktualizacja i cały czas chce się instalować ?

Czy to nie jakiś wirus??

Nie ma za co. :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

A kliknąłeś OK?

wygląda to tak jakby przy uruchomieniu komputera ta aktualizacja pomimo odznaczenia uruchamiała się i co śmieszne od razu na starcie już czeka by przy wyłączeniu komputera znowu się aktualizować (po raz enty :P)

 

zaznaczyłem “pobierz ale pozwól mi wybrać które zaktualizować”

A próbowałeś całkowicie wyłączyć aktualizacje? Naprawdę dziwny przypadek. :slight_smile:

po zaznaczeniu opcji" nigdy nie sprawdzaj czy są aktualizacje" wyłączył się bez aktualizacji i jest ok