Aktualizacja

Potrzebuje aktualizacji 1703 w programie WinRAR do pobrania

Pytanie poza konkursem, skoro nie masz dostępu do innego komputera jak chcesz nagrać obraz ISO Windows 10? Chyba nie sądzisz, że pobierzesz plik na smarfton z Windows Phone a następnie przeprowadzisz aktualizację/ instalację systemu na komputerze? Takie cuda nie zadziałają, bez dostępu do innego działającego komputera nic nie zrobisz.

W obrazie ISO Windowsa jest już skompresowane co się dało. Wrzucanie tego jeszcze do RAR mija się z celem.

Nie . Ja chce aktualizacje do Windows 10 1703 jak będzie w programie WinRAR to nic nie zrobi na telefonie . Kiedy pobiorę w programie WinRAR podepnę telefon do komputera i wrzucę wypakuję i mam aktualizacje

Upierasz się przy swoim, a spróbowałeś chociaż metody wspomnianej przez Gutek?

Tak i nie ma takiego czegos to pewnie przez ten błąd

Rgabrysiak pomożesz mi potrzebujesz dobrego netu programu WinRAR

Szacun Pani i Panowie. Albo maicie dużo wolnego czasu, albo stalowe nerwy :slight_smile:

2 polubienia

Ja nie potrzebuję dobrego netu, wystarczy mi ten który mam. Jeżeli miałeś na myśli coś innego, cóż jak piszesz taką dostajesz odpowiedź.

Wracając do meritum tego wątku, taka mała ciekawostka:


Jak widać pobranie pliku ISO na smarfon z Windows Phone nie stanowi problemu :wink:

Stalowe nerwy. Pomogę wyjaśnić o co chodziło bratu ciotecznemu dokładnie:
Po zainstalowaniu aktualizacji KB4038788 przez windows update po restarcie coś się zepsuło. Wyrzucało mu taki błąd

i nie było internetu. Nie da się odinstalować aktualizacji przez windows update. Następnie chcielismy przywrócić do ustawień początkowych czy jakoś tak ta opcja się nazywa w windowsie (z zachowaniem plików i bez próbwaliśmy). Podczas resetowania do ustawień fabrycznych wypluwa jakiś błąd i nie może dokończyć. Ogólnie jest w dupie bo nie ma innego komputera pod ręka aby zrobić pendrive z windą 10 i odpalić naprawę.

Czy ktoś szybkim internetem może mi wrzucić tą poprawkę (KB4038788 x64) spakowaną do rar gdyż mam zamiar pobrać ją moim telefonem (windows phone 8 i przez IE da się pobierać tylko takie pliki) abym następnie podpiął go do komputera i zainstalował tą poprawkę jeszcze raz ?

@edit
I jeśli da się pobrać obraz iso przez przeglądarkę w IE na WP8 to czy mógłbym prosić o link do obrazu systemu w ostateczności ?

Link do obrazu ISO już masz podany wyżej. Zaraz wrzucę ci tę poprawkę :wink:

Wyżej wrzuciłem zdjęcie na którym widać dokładnie, że plik ISO bez problemu możesz pobrać na smartfon z Windows Phone. Naprawdę nie wiem dlaczego uparliście się na archiwum rar.

@anon96572732
Poprawka do mojego postu: da się pobierać wszystkie pliki poza .exe, a w takowym formacie mamy poprawkę.

I odniosłeś się do fragmentu postu w którym wyjaśniam że chcę pobrać poprawkę a nie ISO :wink:

@anon741072
Dzięki. Nie zauważyłem tego postu o ISO sytemu . I czekamy na link :slight_smile:

Łolaboga, przecież ta poprawka jest w formacie *.msu na stronie Microsoftu
http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2017/09/windows10.0-kb4038788-x64_f03ab03f65aa8849e6df4af25c56efc8b83c0ce0.msu
a ja już 66% wypchałem na MEGA.nz :laughing:

Poprawka dostępna jest w kilku wersjach tutaj https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4038788
Tak jak napisał @anon741072, w plikach *.msu

Masz, jak już wypchałem to sobie pobierz :wink:
https://mega.nz/#!BjAmhKpZ!6l4eRNzkub5yNBVcY1Ld2wutPzKtdk3tosRFTq5Ru2A
Mam nadzieję, że tyle różnych możliwości ci wystarczy :smiley:

Właśnie chcielismy pobrać wcześniej z tego linka co udostępnił @WODZU. Przed chwilą brat próbował pobrać z bezpośredniego linka co wrzucił @anon741072 ale się nie udało na telefonie więc nadal czekamy na link na mega c:

edit
Dzięki pocolog :wink: