Aktualizacja

po zainstalowaniu aktualizacji zabezpieczeń dla Microsoft Windows (KB4038788) windows update po restarcie coś się zepsuło. Wyrzuca mi taki i taki błąd i nie ma internetu. Nie da się odinstalować aktualizacji przez windows update. Czy ktoś ma szybkim internetem może mi wrzucić tą poprawkę spakowaną do rar gdyż mam zamiar pobrać ją moim telefonem (windows phone 8 i przez IE da się pobierać tylko takie pliki) abym następnie podpiął go do komputera i zainstalował tą poprawkę jeszcze raz ? Ps nie wrzucę ss z błędem.

I co jeszcze?

1 polubienie

I zasmażka!

Zrobicie to ? Proszę

Nie wiem, co bierzesz, ale zmień dawkowanie, albo przestań.
Lekarza innego może? Detoksik? Spacer? Takie tam… polecane.

O co wam chodzi mam problem i zgłaszam się na forum źle się zainstalował wiec potrzebuje jeszcze raz ale przez to nie mam Internetu i ta aktualizacja nie chce się odinstalować

Ta metoda odinstalowania nie działa? Zobacz i spróbuj odinstalować.

To tak nie działa i nie zadziała. Obraz możesz sobie sam ściągnąć ze stron Microsoftu, przygotować pendrajwa i stamtąd instalować. Nie widzę żadnej potrzeby pakowania go do RARa i wrzucania na jakiś hosting, skąd…

…i tak musiałbyś go pobrać.

Szkoda nerwów. Śmietnik czeka na ten temat. :slight_smile:

Z telefony sięgnę ale w programie WinRAR a z strony Microsoftu nie mogę i nie mam 2 kompa

Po co win rar ? Pobierasz iso, a potem zrzucasz na komputer/laptop i wypalasz go na płytę i nawet z pliku setup.exe mozesz uaktualnić.

Możesz przetestować też wersje beta 17.01 - sourceforge.net/p/sevenzip/discussion/45797/thread/de8085ea/

Windows 10 x32 1703 Creators Update
Windows 10 x64 1703 Creators Update

Wygasną 22 września około 11:39 :smile:

No to ma 24 godziny na pobranie. To mnóstwo czasu :smile:

To jest w stylo co na stronie Microsoftu? Bo jak tak to mój telefon (Windows Phone) nie zainstaluje może tylko WinRAR lub zdjęcia . A i aktualizacja 1703 Windows 10 32

Mam pytanie. Uaktualniasz telefon czy komputer/laptop ?

1 polubienie

Dziwna była by blokada pobierania ISO na Windows Phone w Internet Explorer 9 (WP 7) / 10 (WP 8) / 11 (WP 8.1).

Uaktualniasz telefon (…)?

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/13778/windows-10-mobile-upgrade-advisor-app

Na moim telefonie nie ma Windows 10 to jest ten stary jeszcze jako Nokia Lumia a i czy zrobię bicie mi to proszę bardzo

Na forum jednak obowiązują pewne standardy, popraw post pod względem stylistycznym, bo na razie to jest jakiś bełkot, oraz napisz wyraźnie co aktualizujesz i o co w ogóle chodzi. Bo pakowanie obrazu systemu do RAR i wystawianie go gdzieś na jakimś hostingu to jakaś bzdura.