Aktualizacje czy potrzebne?

Witam!

od niedawna korzystam z Vista home basic. Wczoraj podłączyłem komputer do sieci a system pobrał w sumie 40 aktualizacji(trochę dużo, przynajmniej mi się tak wydaje). Czy naprawdę aktualizacje są takie ważne i zaleca je się pobierać i instalować?

Te kokoło 40 aktualizacji to normalne, że tyle ci się pobierało, bo dopiero zainstalowałeś system. Aktualizacje naprawiają bezpieczeństwo i ogólnie błedy popełnione przez M$. Podobno poprawiają szybkość systemu, czego ja nie zauważyłem. :expressionless:

aktualizację poprawiają zauważone błędy więc sam sobie odpowiedz czy są ważne …

błędy mogą dotyczyć zarówno bezpieczeństwa jak i stabilności itp …

nie aktualizuj swojego komputera a za jakiś czas dołączyć do grona użytkowników którzy marudzą jaki to windows jest zły … :]

michall36 , lepiej pobierać te aktualizacje :stuck_out_tongue:

Masz service pack’a 1 zainstalowanego??

Dlatego właśnie zaleca się miec oryginalne oprogramowanie,niezaktualizowany system jest podatny na ataki z zewnątrz,pirackiemu,nieaktualizowanemu do końca oprogramowaniu zawdzięczamy potem masę wirusów w sieci,wiry,które zaraziły już podatny system,zaczynają się mnożyc po sieci,szukając innych podatnych na infekcję maszyn,z jednego komputera robi się cała siec maszyn zombi wysyłających konie trojanskie,robaki internetowe,spam,stąd potem narzekania użytkowników,że windows jest wolny,wiesza się,gdy jest opanowany przez kilka takich wirusów