Aktualizacje programów

Gdy tylko zauważę nową wersję programu to zazwyczaj sprawdzam czy na portalu została zaktualizowana, ale bardzo często zauważam że po moim zgłoszeniu i tak trzeba czekać bardzo długo na jego aktualizację. Nie wiem czym to jest spowodowane. Nie wiem czy moje zgłoszenia nie dochodzą?

1 polubienie

Ładniej brzmi “czy są czytane / sprawdzane” :slight_smile: A jeśli nie dochodzą … można to leczyć na szczęście …

PS: @tomekb dochodzą ?

1 polubienie

Właśnie przed chwilą wysłałem aktualizację opisu dla programu Godot Engine, ciekawe ile im zajmie nim zareagują na to zgłoszenie.

To żyje swoim życiem.

Powinna byç jedna osoba odpowiedzialna za to, w czym problem ?

Do sprawdzania nowych wersji programów tylko http://win.softpedia.com , potem długooo, długooo nic, potem http://www.majorgeeks.com . A DP? Łooomatko!!!

To niestety odwieczny problem tego portalu ,z lokalnych nawet na Instalki.pl aktualizacje pojawiają się szybciej Warto też wspomnieć o nieaktualnych zrzutach ekranów , mnóstwo programów w bazie ma “obrazki” z przed kilku lat. Osobiście polecam Majorgeeks ,ewentualnie filehippo.
Odradzam natomiast sekcje download serwisu cnet niestety nikt tam chyba nie weryfikuje śmieciowego i niebezpiecznego softu więc można się naciąć.

3 polubienia

Jutro minie tydzień od zgłoszenia i nie widać by cokolwiek ruszyło do przodu, co tylko potwierdza post autora o opieszałości w aktualizowaniu opisów/wersji programów.

Witam,

Wspomniany opis zostanie jeszcze dzisiaj zaktualizowany, dzięki za zgłoszenie! :wink:
Ostatnimi czasy dużo się dzieje w serwisie i niektóre rzeczy potrafią umknąć.

Pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

Hmmm… Chyba jestem w innej strefie czasowej, bo dla mnie tamto dzisiaj było wczoraj.

1 polubienie

:wink: Gotowe. Jeszcze raz dzięki za info. :slight_smile:

1 polubienie