Aktualizacje przy każdorazowym zamykaniu systemu

Obok polecenia ‘Zamknij’ w menu Start, widnieje żółta tarcza z wykrzyknikiem informująca o aktualizacjach. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że pojawia się ona każdorazowo, po jakimś czasie od uruchomienia. Przed wyłączeniem oczywiście system aktualizuje za każdym razem te aktualizacje, Pojawia się napis: aktualizacja 1 z 1 nie wyłączaj komputera’ i procentowo jaka część została zaktualizowana. Jak zaktualizować właściwie???

Spróbuj ręcznie zainstalować aktualizacje poprzez Panel sterowania -> Windows Update.

Jeżeli nie zadziała, to spróbuj tego programu.

Na razie powiodło się, zobaczymy jutro. Dam znać jak problem zostanie rozwiązany.Dzięki wielkie za pomoc!!

Niby aktualizacje przebiegły pomyślnie ale, podczas ‘Ponownego uruchamiania systemu’ pojawia się komunikat ‘Niepowodzenie Konfiguracji Aktualizacji Systemu Windows. Wycofywanie zmian… Nie wyłączaj komputera’ ???

 

Może któraś z poprawek pobrała się z jakimś błędem. Dlatego też wejdź do katalogu C:\Windows\SoftwareDistribution\Download i usuń całą jego zawartość. Następnie usuń z katalogu >> C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore plik DataStore.edb oraz całą zawartość katalogu Logs. Rrestart komputera. Usunięcie tych katalogów spowoduje, że poprawki pobiorą się ponownie.

Dzięki Kurp55 gitarka gra!!