Aktualizację systemu, a właściwie ich brak

Witam.

Mam ustawione w systemie żeby aktualizował mi się automatycznie (tz żeby mi pokazał co jest a ja instaluję).

Jak zainstalowałem System i zrobiłem aktualizację tak od tego czasu nie dostaję żadnych innych aktualizacji (poza Windows defender który nawet nie wiem do czego jest).

Czy to normalne i od dwóch miesięcy Microsoft nie wydał żadnej aktualizacji do windows 7?

Nie mam ukrytych żadnych innych aktualizacji.

Z góry dzięki za pomoc.

Sprawdzałeś ręczne wyszukiwanie poprawek? Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Windows Update

U mnie dziś były 3 aktualizacje + Defender.

PS. https://secure.wikimedia.org/wikipedia/ … s_Defender

Niech zgadnę. Crackowana wersja RC? Jak tak, proponuję kupić oryginał :slight_smile: Potrzebujesz RTM do całego wachlarza aktualizacji, wersja RC przestała być supportowana w marcu zdaje się i innych aktualizacji poza Defenderem ściągać zwyczajnie nie będzie.

Nie udało ci się zabłysnąć.

Zawszę sprawdzam ręcznie. Jedyne co dziś doszło to Net. Framework 4.

Spróbuj tego: http://support.microsoft.com/kb/971058

Pozdrawiam.

Niestety nie pomogło.

image_id: 2922

Pobież sobie Ultimate :stuck_out_tongue: wiadomo skąd :x .

Po co z koro mam oryginała (również Ultimate).

Dziś specjalnie przeinstalowałem windowsa i nie pomogło. Chciałem zainstalować na czysty system aktualizację (miałem tylko sterowniki) ale nic innego mi nie pokazało.

EDIT: Chciałem dodać że nadal czekam na pomoc z rozwiązaniem problemu.

Windows defender Dba oto że “system nie mulił” Sprawdza czy nie masz zainstalowanych szkodników powodujących spowolnienie pracy komputera Taki mini antywirus dlatego aktualizuje swoją baze jak normalne tego typu programy pokazuje się to jako aktualizacja ważna.

Spróbuj zobaczyć czy nie masz ukrytych Aktualizacji.

Jeżeli nie instalowałeś jakiś opcjonalnych możliwe że masz po prostu aktualny system

Koledze wyżej pokazały się aktualizacje bo być może korzysta z z jakiś usług opcjonalnych

To tyle

Jeżeli tego nie wiesz to MS wypuszcza aktualizacje raz w miesiącu

No chyba że krytyczna to cześciej

Zadałeś pytanie czy to normalne od 2 miesiecy posucha? Normalne nie jest Ale w wypadku MS Możliwe

mam po włączane wszystko a dostaje tylko win def. Ukryte mam tylko Windows Malicious Software Removal Tool x64 oraz pliki językowe.

Nie chce mi się wierzyć że nie wydali żadnej poprawki bezpieczeństwa czy coś w tym stylu od wydania win 7.

Sprawdź jeszcze czy na pewno twój system jest aktywny i zainstaluj te 2 poprawki

I spróbuj sam wyszukac aktualizacji