Aktualizacje systemu XP

Witam Wszystkich.Mam takie pytanie,czy mogę bez uszczerbku dla komputera i zainstalowanych programów usunąć stare aktualizacje,te nawet z 2005r.,a i te z tego roku,tylko z ubiegłych miesięcy,zostawić aktualne?Bardzo proszę o odpowiedż.Pozdrawiam.

Według mnie nie. Pamiętaj , że aktualizacje są ważne dla systemu;)

Ja wiem,że są ważne,ale ważne chyba te aktualne,a stare to nie wiem.Jak stare usunę nie ,nie zaszkodzę komputerowi,tak jak już wspomniałem wcześniej.

po co kombinujesz? skorzystaj z witryny Windows Update i ściągnij aktualizacje które zostaną wyświetlone

Nie stosuje się takich praktyk - czyli nie warto tego robić.

.

O tym to ja wiem,że z witryny Windows Update,ja już mam ściągnięte najnowsze aktualizacje,ale rozumiesz o co pytam?

Jeśli Tobie chodzi o zwolnienie miejsca to możesz zrobić tak:

Jeżeli nie masz zamiaru odinstalowywać poprawek ściągniętych z Windows Update możesz usunąć kopie tych plików.

Narzędzia => Opcje folderów => zakładka Widok => w sekcji Ustawienia zaawansowane zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery

W katalogu C:\WINDOWS usuń wszystkie foldery o nazwach zaczynających się znakiem dolara $, np. $NtUninstallKB905915$

pamietaj że każda poprawka była robiona na coś innego i odinstalownie starych może spowodować problemy w bezpieczeństwie systemu i jego funkcjonowaniu i :wink: :wink:

usuniecie kopi spowoduje to, nie bedziesz mogł odinstalować poprawek przez dodaj /usuń programy , również uważam, ze nie nalezy odinstlowywać poprawek gdzie system może się sypać