Aktualizacje w WIN XP HE SP3 nie instaluja śię

Witajcie,od przedwczoraj mam informację o pobieraniu aktualizacji tylko nie ma żadnej instalacji .Dlaczego?

Mam KIS 2011.

Witam.

Centrum zabezpieczeń tylko sprawdza, czy są aktualizacje a nie pobiera (symbol żółtej tarczy i tak się jednak pojawia). O ile masz ustawione na aktualizacje automatyczne. Mogą być też zapchane serwery Microsoftu i aktualizacje zostaną pobrane pózniej.

Żaden pakiet typu Internet Security nie będzie raczej blokował aktualizacji systemu, gdyż wpływają one bezpośrednio na bezpieczeństwo.

Dzięki za info, myślałam, że ta tarcza jest komunikatem o pobieraniu aktualizacji, tym bardziej, że pokazuje procent pobierania.Aktualizacja jest ustawiona na automat.

Wejdź za pomocą IE (koniecznie ta przeglądarka) na Windows Update (menu “Narzędzie - Windows Update”) i sprawdź zainstalowanie aktualizacje - będziesz widziała co i kiedy się ściągnęło i zainstalowało.

Nie do końca prawda. ESET Smart Security potrafi to zrobić. Dziwne ale prawdziwe, sam się na swoim komputerze z tym spotkałem.

@up

A ja spotkałem się z odwrotną sytuacją: ESET sam zasygnalizował, że nie mam pewnych krytycznych aktualizacji i wręcz wymusił, abym je zainstalował :slight_smile: