Aktualizacje WIN 10 - 0x80070002

Mam pytanie ,po zainstalowaniu aktualizacji najpierw przestała działać drukarka Brother DCP-135C ten problem usunąłem i było wszystko oki aż do dzisiaj wchodzę na aktualizacje a tam Błąd, Kod błędu to 0x80070002 moze ktos ma jakis pomysł czy rzeczywiście Microsoft robi co moze a jak widac moze tylko psuc Pozdrawiam forumowiczów i czekam na podpowiedź

W tej chwili wydaje mi się że najbardziej sensownym rozwiązaniem tego problemu (do czasu kiedy sam Microsoft go naprawi) wydaje się odinstalowanie aktualizacji które powodują ten błąd z 09.06.2020r.

Windows 10 (2004) - KB4557957
Windows 10 (1909) - KB4560960

narazie w niczym mi to nie przeszkadza poprostu tylko w aktualizacji jest ten komunikat a tak to wszystko dziala poczekamy zobaczymy czy naprawie czy znowu cos spieprza

Mam ten sam problem z drukarką Brother DCP J315W Walczę z tym od dwóch dni i niestety nic mi się nie udaje. Przy próbie odinstalowania tych aktualizacji jak już ktoś pisał brak było opcji odinstaluj tak w historii aktualizacji jak i na panelu odinstalowania po zaznaczeniu danej aktualizacji. Przywróciłem komputer do stanu początkowego Aktualizacje 2004 zniknęły zaktualizował się do wersji 1909 ale problem pozostał. Obecnie komputer nie odnajduje drukarki. Gdzie szukać KB4560960 lub 4557957 w systemie. Może ktoś ma jakiś pomysł co można z tym fantem zrobić.? Czy zainstalowanie nowej drukarki rozwiąże problem.?


I wszystko jasne działa w 100% Mam tą drukarkę…Czytaj i działaj.