Aktualizacje Windows XP


(Michal Zaczek1993) #1

witam. chce przeinstalować swojego xp-eka sp3 i musze zainstalować ponad 80 aktualizacji po przeinstalowaniu systemu. Chciałbym się spytać czy istnieje jakiś sposób, który połączy te wszystkie 80 aktualizacji w 1 plik który wystarczy odpalić a wszystkie aktualizacje zainstalują się? oczywiście aktualizacje te pobrałem już z internetu. prosze o pomoc.


(ra-v) #2

Myślę że nie bardzo, bo łatka nr 12345 może być łatką do łatki nr 12340, tak więc aktualizować się będzie raczej szeregowo.


(Agatonster) #3

michalek6000 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Aleksander Czarnowski) #4

W gazecie Komputer Świat 10/2010 był program Kompletne Aktualizacje 2010 zawierał wszystkie aktualizacje do Windowsa Xp, Vista, 7 i pakietu Office 2003/2007.


(Piotrkijak) #5

Albo programem nlite zintegrować i przeprowadzić i wtedy wystarczy zabootować tą instalkę zmodyfikowaną i przeprowadzić aktualizację(klawisz r po zaakceptowaniu licencji klawiszem f8), wtedy instalator(bez utraty danych i konieczności wgrywania od nowa programów i sterowników) nadpisze system i zainstaluje wszystkie poprawki jakie zintegrujesz.