Aktualizator graficzny Nvidia przestaje działać


(Szym Marcinx) #1

Witam, na forum jestem od niedawna, więc mogłem podobny temat przeoczyć, jednak szukając rozwiązania, nie wszystkie, które znalazłem działały :C Mój problem polega na tym, że gdy włączam aktualizator następuje sprawdzanie zgodności systemu, po czym wywala komunikat, że instalator jest zepsuty czy coś takiego. Bez tej aktualizacji większość gier mi się zacina, a niektóre nawet nie działają :C to dla mnie bardzo ważne żeby rozwiązać ten problem i proszę Was o pomoc :wink:

Tu macie screena dla ułatwienia. http://images.tinypic.pl/i/00448/k1pmojumtas5.png


(Agatonster) #2

Marcin1122 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(JNJN) #3

A karta grafiki to?

Z poziomu dodaj usuń programy, odinstaluj wszystko co karta grafiki Nvidia, jak masz folder Nvidia (sterowniki karty grafiki) na dysku usuń go ręcznie, wyczyść system np Ccleanerem, restart i dopiero instaluj nowy ster do karty.


(Szym Marcinx) #4

Karta NVIDIA 315M (Optimum). Trochę się obawiam, że po całkowitym usunięciu starej wersji sterownika, nowy dalej nie będzie chciał się zainstalować..... Jutro, najpóźniej pojutrze spróbuje i dam znać co i jak :smiley:


(JNJN) #5

Czyli to laptop? więc sterownik do karty graficznej pobierasz najnowszy ze strony producenta Twojego laptopa i do twojego modelu i systemu 32 lub 64 bitowego.


(Szym Marcinx) #6

Po pobraniu sterownika ze strony producenta laptopa (samsung) wywala taki komunikat : http://files.tinypic.pl/i/00449/1t5p45rf5dp0.png


(JNJN) #7

A zrobiłeś co mówiłem?

A sprawdź w menadżerze urządzeń, czy masz w ogóle widoczną kartę GF.