Aktualne telefony komórkowe

Witam, w najbliższych dniach będę przedłużał sobie umowę abonamentową i zastanawiam się jaki telefon wziąść. Jakby mi mógł coś doradzić to byłbym bardzo chętny.

Moje wymagania co do telefonu:

-odtwarzacz mp3

-aparat

-bluetooth

-ird’a

-pełna obsługa javy

-Najlepiej nokia nie jakieś tam sony /cenzura/ erricson etc.

-Fajnie by było żeby telefon był na kartę pamięci

Prosiłbym o uwarunkowanie swojich typowań, wypowiedzi typu

Z góry bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

Wyrażaj się na przyszłość :evil:

A może tak łaskawie napiszesz jaki operator ??

Może tak, jakie telefony ma w ofercie programu lojalnościowego ??

Oczekujesz pomocy, a może tak pomożesz innym nieść Ci pomoc :stuck_out_tongue:

temat rzeka, nie podałeś przede wszystkim ile mozesz dać za telefon i przy jakim abonamencie więc Twoje wymagania może spełnić k310i jak i k800i albo n93 a różnice w cenach koło tysiaka.

Proponuję N73, bo to najlepszy model na rynku w “jako takiej” cenie :slight_smile:

Era w abonamencie 60zł telefon nie za drogi najlepiej za 1zł :stuck_out_tongue: ale jak beda powiedzmy drozsze ale dobre do 100zł to też napiszcie :slight_smile:

Jeżeli już mielibyśmy ci pomóc, to tylko przy nowej umowie, bo przy przedłużaniu każdy może dostać inne warunki.

Moge tylko spekulować, że przy mega szczęściu dostaniesz 6230i za 100zł (raczej więcej będą chcieli) - przy nowej umowie może byś dostal, ale przy przedłużaniu wątpię.

Bierz dowolny telefon z Symbianem Nokia przede wszystkim. Moim zdaniem nie bedziesz zalowac.

dziwi mnie że tak sie wyrażasz o sony erricsson. to porządne telefony, które stawiałbym na równi z nokiami. a wiem co mówię bo miałem kiedyś erricssona a teraz mam nokie.

karolzet, 6230i mam za 1zł 6280 za 1 zł i ta mi się bardzo podoba.

No to weź 6280 - mi też się bardzo podoba, tylko podobno po jakimś czasie powstają luzy na szynie slidera.