Aktywacja cyfrowego polsatu

Cześć. Mam problem. Podłączyłem antenę i pokazuje, że jest wszystko ok, siła tez. Ale nie wiem jak aktywować tą kartę. Szukałem na internecie, ludzie mówią, żeby dać na kanał 21 (Kanał dla abonentów) ale u mnie kanał 21 to jest Polsat Sport. Na kanale 23 jest jakiś VOD, a na 59 Kanał dla abonentów. Na razie nie mam możliwości aby do nich zadzwonic.

Nieraz piszę że jest Problem 09- problem z kartą.

w moim przypadku kanał 21 był kanałem dla abonamentów i wg zaleceń trzeba mieć włączony ten kanał do 48h i sprawdzać co pewien czas-przełączając na chwilę na inny kanał. U mnie to nie zadziałało, w końcu zadzwoniłem na infolinie i telefoniczna aktywacja zajęła 3 minuty. Na pewno masz włączoną domyślna listę kanałów? Jeżeli tak, to spróbuj z tym 59, jak nie zadziała, zadzwoń.

Pozdrawiam.

Dla pewności wyjmij kartę z dekodera i włóż ją jeszcze raz. Jeśli nadal będą problemy to pozostaje tylko aktywacja przez telefon :slight_smile:

można aktywować przez internet.gdy nie korzystałem miesiąc z dekodera sygnał został przerwany skutkowało to błędem 09 i trzeba było aktywować na nowo , wtedy wchodziłem na icok.cyfrowypolsat.pl i wybierałem gdzieś w opcjach ponów sygnał z satelity czy coś podobnego ja akurat miałem ustawiony kanał 59