Aktywacja Internetu w Orange 10MB/s - koszty (?)

Witam,

zamówiłem przez internet ofertę internetu z Orange. Szybkość 10MB/s. Router Sagecom.

Wybrałem e-fakturę.

Czego mam się spodziewać ptzy technikach, ile muszę przygotować pieniędzy na ich wizytę?

Nic się szczególnego nie spodziewaj podłączą ci modem do komputera też miałem takie obawy gdy zamawiałem internet u lokalnego dostawcy internetu podłączył mi internet i tyle.powiedzą ci technicy dopiero jak ci skonfigurują :slight_smile:

to ja na świeżo w piątek podłączyli mi neostrade w Orange i tak zamawiałem przez tel. koszt miał być 49.99zł. tylko za ruter ten sam co u ciebie po podłączeniu okazało się że muszę zapłacić 150zł zapłaciłem a kolo mówi ok do widzenia a ja mówię zaraz a faktura ten wali że rozliczenie przyjdzie z pierwszą faktura z Orange aż się boje :frowning:

nie płaci się technikom :slight_smile: bez wystawionej faktury :slight_smile: właśnie na tobie sobie zarobili za podłączenie kabelka do routera zarobili 150zł :stuck_out_tongue:

a za aktywację będziesz musiał zapłacić przy 1-fakturze , no i jak nie masz faktury za router że zapłacono to też dodatkowo zapłacisz :slight_smile:

Pewnie wepchnęli Tobie dodatkową usługę podłączenia routera do komputera (dodatkowe koszty).

Mnie już znajomi przed tym ostrzegli, abym wziął tylko podłączenie kabla do domu, bo będę musiał płacić 99zł więcej.

:slight_smile:

Dodane 22.07.2012 (N) 22:16

Czyli za co będę musiał płacić przy technikach?

Wszystko będę opłacał przy 1 fakturze?

A co z 2 miesiącami za damo?

:?