Aktywacja KIS 2010 klucz nie do tej wersij?

W dniu dzisiejszym na ekranie jego komputera pojawil się komunikat od KIS’a, że jest dostępna nowa wersja(9.0.0.736, wcześniej miałem 9.0.0.463 i nie mialem tego problemu).Pobralem ją, zainstalowałem i chciałe aktywować. I tu jest problem - nie mogę KIS"a aktywować ponieważ pojawia się komunikat, że klucz nie jest przeznaczony do tej wersji programu ( tak offtopowo: wg. polskiego supportu Kasperskiego mam klucz do KIS 7.0, a angieslskiego do KIS 2009 jak to możliwe?) . Dlaczego nie mogę przeprowadzić procesu aktywacji?

Cześć! Z tego co się dowiedziałem, od wersji 2006 (albo 2007) klucze do Kaspersky-ego AV lub IS działa z nowszą wersją.

Dokładniej:

Kowalski kupił KAV 2007 i KIS 2007, nie aktualizował wcale i wyszła wersja 2010 obu programów, pobrał je, i w tym momencie bez problemu może te programy aktywować, jeśli ma aktywną licencje.

Kaspersky wszystko Ci wyjaśni . Poczytaj uważnie od góry do dołu.

http://www.kaspersky.pl/products.html?s=upgrade2010

Witam. Od wersji KIS 9.0.0.736 Kaspersky wprowadził regionalizację kluczy, więc jeżeli kupiłeś wersję angielską to na swoim kluczu możesz aktywować KIS’a tylko w wersji angielskiej, przy próbie aktywacji programu w innym języku otrzymasz taki właśnie komunikat. Jeżeli chcesz przeprowadzić aktualizację odinstaluj wersję polską zostawiając klucz i zainstaluj angielską, która bez problemu go zaakceptuje. Pozdrawiam.

rysiek96 , dzięki pomoglo, ale to nie far, że producent bez uprzedzenia zmienia warunki licencji ;-(