Aktywacja klucza do antywirusa - rok od I aktualizacji?!

Witam,

przyznam, iż jest to sprawa niecierpiąca zwłoki. Jeszcze przez dosłownie parenaście godzin na amerykańskiej stronie F-secure, będzie można kupić pakiet F-secure Internet Security 2007 za promocyjną cenę. Mam brata w USA, z którym chcemy kupić ten pakiet (bowiem obowiązuje on do 3 instalacji). Kupno poprzez polską stronę nie wchodzi w grę z paru względów, o których nie będę tutaj pisał.

Problem w tym, iż użytkujemy teraz F-Secure 2007 na kluczu aktywacyjnym podanym przez vortal dobreprogramy. Aktualizację legalną mamy więc do 30 kwietnia 2007r.

Moje pytanie brzmi: czy kupując pakiet F-secure Internet Security 2007 poprzez internet (na stronie producenta) dzisiaj, wykupujemy de facto aktualizację do 31 grudnia 2007, czy klucz aktywuje się dopiero w momencie pierwsze aktualizacji (czyli byłoby to 1 maja 2007 - mielibyśmy zatem aktualizacje do 1 maja 2008 r.)?

Wydaje mi się, że ta druga opcja, jednak pewny nie jestem. Ogromnie proszę o kompetentną informację, bowiem za 11h wyjeżdżam z domu na Sylwestra (nie będę miał więc kontaktu z netem), a promocja kończy się za troszkę ponad 24h.

Pisałem w tej sprawie w piątek do F-secure Polska, jednak nie otrzymałem odpowiedzi.

Będę ogromnie wdzięczny,

pozdrawiam!

Subskrypcje z reguły ważne są na określony okres czasu (do danego dnia) czyli będzie ważna do

Jeżeli mówisz o tej ofercie:

http://www.f-secure.co.uk/home_user/buyonline/

(jest to oferta zakupu rocznej licencji na 3 stanowiska) czas trwania subskrypcji trwa od momentu instalacji programu.

Chyba że zainstalujesz program 1 maja 2007 to będziesz miał do 1 maja 2008.

Ja już mam zainstalowany program, jednakże na kluczu z vortalu.

Zatem czy jeśli kupię dzisiaj program ze strony F-secure i nowy klucz wpiszę dopiero w maju, to będę miał do maja 2008 aktualizacje? Czy tylko do grudnia 2007?