Aktywacja OEM po serwisowaniu laptopa

Witam!

Niedawno dostałem z powrotem mojego laptopa z serwisu (Amilo Pro v3515), wadliwy był wiatrak, przez co laptop się przegrzewał. Po powrocie postanowiłem przeinstalować system. Posiadam oryginalną Visę Home Basic 32bit. Kluczyk ładnie naklejony na obudowę :lol: . Dotychczas nie miałem problemów z aktywacją klucza, a teraz po reinstalce nie mogę za “Chiny” go aktywować? Mam pytanie, czy jest jakiś limit aktywacji Visty OEM? Czy może przy wymianie wiatraka wymienili też płytę główną (nie wiem nie znam się :frowning: )? Czy może po prostu serwis aktywacyjny M$ jest offline?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Jeśli przez internet nie możesz, spróbuj aktywować swój system poprzez infolinie MS ja po zmianie płyty głównej tak zrobiłem i udało mi się bez problemu go aktywować

a nr do infolinii MS jest następujący: 0801308801 po dodzwonieniu się na infolinie odezwie się automatyczna sekretarka i poprowadzi cie poprzez proces aktywacji…

Zadzwoń do serwisu i zapytaj czy ruszali Ci coś z płytą główną, bo jeśli tak to musisz zadzwonić do MS i uzyskasz tam możliwość aktywacji Win na nowej płycie. Jeżeli nic nie ruszali system powinien się normalnie aktywować.

Zobacz:

viewtopic.php?f=33&t=282738

http://www.microsoft.com/poland/windows … onfaq.mspx