Aktywacja próbnej wersji Office 365 bez podawania nr karty płatniczej

Witam. Przy aktywacji próbnej wersji Office 365 trzeba podać dane dotyczące płatności m.in. nr karty. Na razie nie zamierzam subskrybować Office’a, więc nie chcę podawać tych danych. Czy można to jakoś ominąć?

jest takie rozszerzenie od Microsoftu, Office w przeglądarce, za darmo:


nie wiem czemu takie szlaczki

Czyli pozostaje tylko taka okrojona wersja? Mam nowy komputer, na którym został zainstalowany próbny Office 365. Chciałam go porównać do starszej wersji i zdecydować czy jest sens kupowania nowej. Dane dotyczące płatności powinny być wymagane przy zakupie, a nie przy wersji trial. Ale skoro jest taki wymóg, to chyba pozostaje usunięcie tej wersji i zainstalowanie starej…

Jak starą wersję masz?

2007

To powinno działać OK na 10-tce. Office 365 nic więcej Ci nie da poza abonamentem, a jak nie używasz pakietu Office profesjonalnie tylko bardziej do użytku domowego, to w zupełności starsza wersja Ci wystarczy.

365 odinstalowałam i wgrałam 2007. Jak na razie wszystko ok

Wersja profesjonalna bardzo się różni od standardowej?

Chodzi o rodzaj użytkowania, nie o wersję. Nowsze wersje są bezpieczniejsze plus poprawiaja w nich błędy, przy wysyłce dokumentów do klienta czy pisaniu umowy na kilkaset stron to może robić różnice. Jak Worda używasz żeby sobie przepis na obiad wydrukować to 2007 wystarczy