Aktywacja systemu na innym sprzęcie po wcześniejszym usunięciu z obecnego?

Tak jak pisałem, czysta instalacja na klucz generic i zalogowanie się na konto MS. Jak z automatu się nie aktywuje potem, to wpisujesz klucz ze starszego systemu. Wcześniej opisałem. Nie wiem kiedy miałeś zainstalowany ten system, co piszesz, że już wgrany…

Mam po koreańsku napisac?? Mam zainstalowany system Windows 10 bez podawania w trakcie instalacji klucza i teraz jak podam ten generic to nie pójdzie lub ten od starszego windowsa? Musi być podczas instalkacji? Przeciez instalator nie aktywuje tylko po zainstalowaniu systemu dopiero. Masakra jak ludzie nie potrafią kojarzyć, domyślac sie.

A ok. Jeżeli już masz, to najpierw wpisz generic. Jeżeli on nie pójdzie, to twój ze starego systemu. Myślałem, że kiedyś tam instalowałeś i masz już z innym kluczem (wtedy, to na czysto powinno się zrobić).

I co, zadziałało ?

Jutro, dziś mi się nie chce już :stuck_out_tongue:
Na pewno dam znać :slight_smile:

Ok. I sorki, że żeśmy się nie zrozumieli. Ale pamiętaj, laptopy (zwłaszcza te z uefi) potrafią być upierdliwe, jeżeli miały wgrany system (preinstalowany) i się nie aktywować lub zmienić wersję W10 na tą co miały wgrane. Wyjątkiem są sprzęty z oddzielnymi Windowsami.

Pisałem, że kupiłem go bez systemu, miał jakiś BSDOS czy coś w tym stylu na HDD, ale teraz główny to SSD Crucial. Na SSD wgrałem Windowsa 10 bez klucza. Juz się pieni o ten klucz straszliwie, a że Ubuntu an tym laptopie nawet wstac z pendrive-a nie chce to musi być tam windows. :wink:

Ok. To pozostaje teraz przetestować. I jeżeli jest, jak jest zapisane w eula (użytkownik, który nabył oddzielnie oprogramowanie i/lub dokonał jego uaktualnienia… ma prawo przenieść licencję na nowy sprzęt po wcześniejszym usunięciu jej z systemem ze starego urządzenia), to musi pójść.

Jak pójdzie będę Ci wisiał zgrzewke piwa jak lubisz, niestety wirtualnego :stuck_out_tongue:

Podam adres na priv i wyślesz paczką. :grinning:

Tylko płacisz za przesyłke :stuck_out_tongue:

Udało się na kluczu Generic. Wklepałem go, potem klikłem Aktywuj i jest aktywny :slight_smile:

PrzechwytywaniePrzechwytywanie2

1 polubienie

Jeszcze mi powiedz, przed upgrade do W10 miałeś system box czy oem? :blush:

8.1 BOX chociaz nie wiem, nie pamiętam, ale za 500 zł chyba BOX :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Były dwie płytki 8.1 x86 i 8.1x64, były i są :slight_smile:

Zobaczę czy uaktualnioną 10 z W7 oem tak przeniosę. Oddzielnie sprzęt i Windows.

Daj znac, chociaz ja już siódemki dawno nie widziałem, nie mam już stycznoiści z nim, 8/8.1 jeszcze u niektórych na laptopach.

Powiedz jak przeniosłem tą 10-tke na laptopa i powiedzmy kiedyś chciałbym go opchnąć toz tą 10-tką mogę?? :wink:

Wydaje mi się, że na podstawie obchnięcia tej 10 musisz jeszcze obchnąć całą 8.1, gdyż to z niej upgradowałeś. (Podstawa + upgrade).

To mógłbym brac jak za dwa OS-y?? :stuck_out_tongue: Czy za dobrze chce?

W zasadzie za box 8.1 + możliwość upgrade. Ale jak to wygląda dokładnie, to nie wiem.