Aktywacja Systemu Windows XP Home Pl

Cześć,

Zwracam się do Was z prośbą o w miare szczegółowe informacje na temat aktywacji Systemu Windows XP Home Pl.

Do końca aktywacji pozostało mi 29 dni. Fakt faktem pokazuje mi się informacja przypominająca o dokonaniu aktywacji ( pamiętam otym :slight_smile: ) ale do czego zmierzam…

  1. Czy w tych dniach co pozostały mi do końca aktywacji Systemu mogę korzystać z Systemu bezograniczeń?.

  2. Czy naklejke z hologramem i z numerem mam przyklejć już teraz czy dopiero po aktywowaniu Systemu Windows?.

Bez ograniczeń. System jest w 100% funkcjonalny.

Chyba obojętne ;]

Ja od 5lat nie mam przyklejonej a leży tylko w książeczce która była razem w windowsem :wink:

Większość osób które znam nie przykleja naklejek, chociaż obudowę wymienisz bez problemu.

Możesz i czekać, ale mając orginalny system nie widze sensu czekania z tym. :slight_smile:

ja tez nie przykleilem na obudowe lecz jako domowy użytkownik nie jest to takie ważne jak w firmach :wink:

Witam mam również widnowsa XP Home Pl.

Czy da się pozbyć/wyłaczyć na amen WPA i te monity aktywacji systemu??

Próbowałem w XP Antispy ale nie wyszło…

Słyszałem że trzeba wejsc w tryb awaryjny i pozmieniać coś w rejestrze a później pousuwać pliki systemowe. Da się tak??

Tak, da się. W bardzo łatwy sposób: wystarczy go aktywować.

Tak, ale czy nie da sie bez aktywacji?? Czy takie kombinowanie bez aktywacji jest nielegalne??

Kombinowanie - tak.

Tyle.